Courreges Generationtoaletní voda pro ženy

Courreges Generation toaletní voda pro ženy 100 ml
Courreges Generation toaletní voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: COU0018 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Courreges Generation
Složení

Courreges Generation je květinově ovocná vůně pro ženy. Tato parfémovaná voda nabízí ryzí radost všem milovnicím velmi ženských vůní s dominantními květinovými tóny podtrženými dřevitými notami.

Hlava toaletní vody Generation od francouzské nadčasově elegantní značky Courreges osloví vonnými tóny černého rybízu, maliny a broskve. Šťavnaté ovocné aroma v srdci doplňuje náruč květin. Spojení omamného šeříku, klasického karafiátu, něžného jasmínu, úchvatné růže a listů fialky v základu parfému doplňují tóny medu, větvičníku, santalového dřeva a pižma.

Courreges Generation nadchne zejména ženy, které oceňují vůně v čistém a elegantním francouzském stylu s komplexní, převážně květinovou kompozicí. Velmi něžný růžový flakon s dokonalým designem typickým pro značku Courrege z této toaletní vody činí skvělý dárek pro dámy milující vytříbený styl.

Courreges Generation, jak již naznačuje název, je vůně, kterou budou milovat celé generace žen.

Složení

Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Courreges

Parfémy Courreges | Courreges - jedinečnost a nadčasovost ve francouzském stylu. Značka Courreges, nesoucí jméno svého slavného zakladatele André Courrègese, patří k těm nejoriginálnějším a začala psát svou poutavou historii již v 60. letech. Dnes je nerozlučně spjata s vysokým stylem, originalitou a inovátorstvím v oblasti moderního designu, módního návrhářství, doplňků a parfémů.
Legendární módní návrhář André Courreges se narodil ve francouzském Baskicku v roce 1923 a než odešel do Paříže věnovat se módě, vystudoval stavební inženýrství a stavby mostů. Zkušenosti v oblasti módního návrhářství získal mimo jiné jako asistent Cristóbala Balenciagy. V roce 1961 otevřel společně se svou budoucí ženou Jaqueline Barrière svůj první vlastní módní dům Maison de Couture.
Zde se zrodil jeho jedinečný styl, který z André Courrègese postupně učinil nejvíce kopírovaného módního návrháře své doby. Mezi jeho nejslavnější návrhy patří minisukně, malé bílé šaty a kalhotový kostým. První parfém uvedl na trh v roce 1970. Květinově-pryskyřicová vůně pro ženy Empreinte Courreges byla následována v roce 1975 dalším dámským parfémem - Eau de Courreges – a od roku 1977, kdy se zrodila vůně Courreges pour homme, nabízí Courreges vůně v čistém a elegantním francouzském stylu i mužům.
Nejnovějším parfémem značky Courrege je Courreges in Blue for women, květinově-pryskyřicová vůně s originálními tóny galbana, zázvoru či heřmánku. Na parfémech Courreges se podíleli návrháři vůní Julie Masse, Edouard Flechier, Robert Gonnon a Raphael Haury.
Parfémy Courrege evokují styl celé značky, která je přímo synonymem pro design a nadčasovou eleganci.

Recenze Courreges Generation