Coty Exclamation deodorant s rozprašovačem pro ženy

4×
Coty Exclamation deodorant s rozprašovačem pro ženy
Coty Exclamation deodorant s rozprašovačem pro ženy
75 ml
52

Kód: COT1253 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 19. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 18. 4. 2021

Popis Coty Exclamation
Složení

Deodorant s rozprašovačem pro ženy Coty Eclamation velmi dobře doplňuje kolínskou vodu stejné řady. Pohodlně se nanáší a chrání před vznikem potu a nepříjemného zápachu. Jeho vůně je vyhledávána ženami s hravou povahou, které jsou sexy a s jiskrou. Ideální pro ženy s věčně mladým duchem, svěží a dynamické s dostatečným sebevědomím.

Složení

Druh balení
deo s rozprašovačem

O značce Coty

Francouzská značka Coty je jednou z nejstarších značek parfémů. Coty vznikla v roce 1904 s myšlenkou přinést zákazníkům skutečně kvalitní a luxusní vůně, které budou dostupné každému. Zakladatelem této značky byl nadšený vizionář François Coty, který vnesl do parfemářského světa spoustu inovací. První edice parfémů Coty vyšla již roku 1905.

V současné době je Coty nadnárodní společnost, pod kterou spadá spousta světoznámých značek, jako je např. Chloé, Adidas nebo Guess. Parfémy Coty si za celou dobu své existence získaly široké spektrum zákazníků po celém světě, a to nejen kvůli své dlouholeté tradici, ale také díky své mimořádné kvalitě. Parfémy značky Coty tak právoplatně patří mezi oblíbenou klasiku, která vás zaručeně nezklame.

Recenze Coty Exclamation4