Wella Professionals ColorMotion+

Profesionální péče pro vaše vlasy

140 let zkušeností, prvotřídní kvalita produktů a nekonečná vášeň pro vlasy. To je značka Wella Professionals, na kterou nedají dopustit profesionálové i zákazníci po celém světě. Nyní Wella Professionals přichází s novou řadou ColorMotion+, která spojuje to nejlepší z posilující vlasové péče a přípravků na ochranu barvy vlasů.

Trojitá síla: to nejlepší od Welly Professionals odteď společně

Ochrana barvy nebo posílení vlasů? Díky nové kolekci ColorMotion+ už nemusíte dělat kompromisy. Trojitá síla ColorMotion+ pečuje o vlasy hned třemi způsoby. Chrání vlasová vlákna před volnými radikály, čímž prodlužuje výdrž barvy, pomocí technologie Hair Surface Polisher dodává vlasům zářivý lesk a technologie Wellaplex se postará o posílení vlasové struktury.

Silné + zářivě barevné vlasy až na 8 týdnů

Řada ColorMotion+ nabízí vše, co potřebujete k péči o barvené vlasy, které tak vydrží zářivě barevné jako od kadeřníka až 8 týdnů. Šampon ColorMotion+ Color Protection důkladně čistí vlasy i pokožku hlavy a zároveň pomáhá uzamknout barevné molekuly uvnitř vlasu. Kondicionér ColorMotion+ Color Reflection pečuje o povrch vlasových vláken a dodává jim zářivý lesk, a maska ColorMotion+ Structure+ posiluje strukturu vlasů a současně zajišťuje jejich ovladatelnost.

Šetrné + efektivní barvení vlasů

Pokud si barvíte vlasy doma, nezapomeňte na profesionální přípravky, jež prodlouží výdrž barvy a zároveň vlasy posílí a vyživí. Krém na ochranu barvy ColorMotion+ Scalp Protect naneste před barvením na pokožky hlavy, kterou ochrání před podrážděním. Sprej ColorMotion+ Pre-Color Treatment dodá vlasům během barvení jemnost a lesk a expresní ošetření ColorMotion+ Post Color uzamkne molekuly barev během 30 sekund a vyrovná vlasové pH.