Collistar Supermascara Tridimensionale

řasenka pro prodloužení, natočení a objem

7×
Collistar Supermascara Tridimensionale řasenka pro prodloužení, natočení a objem
Collistar Supermascara Tridimensionale řasenka pro prodloužení, natočení a objem
odstín Nero 8 ml

Kód: COL0281 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Collistar Supermascara Tridimensionale
odstín Nero 8 ml

Popis produktu Collistar Supermascara Tridimensionale

Popis:
Řasenka pro prodloužení, natočení a objem dodá vaším očím nepřekonatelný výraz. Získáte nekonečně dlouhé řasy a maximální hustotu. Už při první vrstvě se vaše řasy nádherně natočí a získají objem. Každá jednotlivá řasa bude pokryta jemnou vrstvou barevných pigmentů. Váš make-up bude dokonalý a vydrží po celý den. Díky nejnovější řasence značky Collistar budete naprosto nepřehlédnutelná.

Účinky:

  • dokonale natočí řasy
  • dodá řasám maximální hustotu
  • prodlouží řasy
  • snadno se aplikuje

Jak aplikovat:
Aplikujte na své řasy pomocí speciálního kartáčku. Pečlivě naneste na jednotlivé řasy.

Vlastnosti

Barva
černá
Typ řasenky
pro objem, prodlužující, tvarující
Voděodolné
ne

O značce Collistar

Značka Collistar byla původně pouze divizí jisté italské farmaceutické společnosti. V roce 1983 však v jejím čele stanula Daniela Sacerdote a dala jí zcela nový směr. Filosofie firmy je nabízet vysokokvalitní a účinnou kosmetiku za konkurenceschopnou cenu. Collistar si zakládá na tom, že dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky ze všech cílových skupin s hypersenzitivní či suchou pokožkou.

Collistar je výrobcem parfémů a také vyvinula celou řadu revolučních přípravků – kapsle s pleťovým sérem, kompaktní bronzový pudr a další unikátní produkty. Jeden z nich, Nourishing Supermoisturizing Compact Cream, byl dokonce vystaven v Národním muzeu vědy a techniky Leonarda da Vinciho v Milánu.

Collistar jistě zaujme všechny, kteří chtějí vyzkoušet nejlepší italské vůně, shánějí prvotřídní a efektivní kosmetiku, trpí celulitidou nebo kožními problémy spojenými s citlivou pletí.