CollistarSpecial Perfect Body High-Definition Slimming Cream zeštíhlující tělový krém

Collistar Special Perfect Body High-Definition Slimming Cream zeštíhlující tělový krém
Collistar Special Perfect Body High-Definition Slimming Cream zeštíhlující tělový krém
400 ml

Kód: COL0279 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Collistar Special Perfect Body High-Definition Slimming Cream
Vlastnosti

Dokonalejší křivky bez cvičení? Zeštíhlující tělový krém Collistar Special Perfect Body pomáhá stimulovat mikrocirkulaci podkoží a přispívá tak k lepšímu odbourání usazené tukové tkáně.

Bohatá sametová textura krému usnadňuje masáž a velice rychle se vstřebává. Už po 1. aplikaci se pokožka jeví hladší a rovnoměrnější. Díky každodennímu pravidelnému používání krému pak dochází k viditelnému snížení lokalizovaných tukových usazenin, pokožka vypadá o poznání pevnější, sjednocenější a proporce těla jsou více vyvážené.

Vlastnosti:

  • přispívá ke snížení tukové tkáně
  • viditelně zeštíhluje a zdokonaluje proporce
  • vyhlazuje a zpevňuje pokožku
  • navrací pokožce pružnost a jemnost
  • minimalizuje nedokonalosti pokožky
  • nemastná, rychle se vstřebávající textura
Složení:

  • výtažek ze spiruliny – zajišťuje vyhlazení pokožky
  • výtažek z lesklokorky lesklé – pomáhá zdokonalit křivky
Jak aplikovat:
Naneste přípravek na oblasti těla s nadměrnou tukovou tkání, např. pas, hýždě nebo stehna. Masírujte krouživými pohyby směrem od spodu nahoru, dokud se krém zcela nevstřebá. Používejte pravidelně každý den. Pro maximalizaci účinku používejte ideálně v kombinaci s dalšími produkty řady Collistar Anticellulite.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Collistar

Značka Collistar byla původně pouze divizí jisté italské farmaceutické společnosti. V roce 1983 však v jejím čele stanula Daniela Sacerdote a dala jí zcela nový směr. Filosofie firmy je nabízet vysokokvalitní a účinnou kosmetiku za konkurenceschopnou cenu. Collistar si zakládá na tom, že dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky ze všech cílových skupin s hypersenzitivní či suchou pokožkou.

Collistar je výrobcem parfémů a také vyvinula celou řadu revolučních přípravků – kapsle s pleťovým sérem, kompaktní bronzový pudr a další unikátní produkty. Jeden z nich, Nourishing Supermoisturizing Compact Cream, byl dokonce vystaven v Národním muzeu vědy a techniky Leonarda da Vinciho v Milánu.

Collistar jistě zaujme všechny, kteří chtějí vyzkoušet nejlepší italské vůně, shánějí prvotřídní a efektivní kosmetiku, trpí celulitidou nebo kožními problémy spojenými s citlivou pletí.

Recenze Collistar Special Perfect Body High-Definition Slimming Cream