Collistar Special Perfect Body

tělový krém na strie

2×
Collistar Special Perfect Body tělový krém na strie
400 ml

Kód: COL0041 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Collistar Special Perfect Body
400 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Collistar Special Perfect Body

Popis:
Speciální tělový krém na strie Collistar Speciale Corpo Perfetto je určen pro intenzivní péči o vaši pokožku. Zvlášť v průběhu redukčních diet nebo těhotenství je vaše pokožka velmi namáhána, dopřejte jí proto kvalitní kosmetiku účinně zabraňující vzniku strií. Působí preventivně už od prvního použití, díky kombinaci účinných složek zachovává pružnost vaší pokožky a stimuluje vznik a regeneraci elastinových vláken. Můžete jej však použít i na již existující strie. Rychle účinkuje, minimalizuje je, redukuje jejich velikost a odstraňuje zabarvení. Komplex efektivních látek revitalizuje tkáň, stimuluje obnovu buněk a urychluje obnovu pokožky. Přípravek zároveň vyživuje a hydratuje vaši pokožku.

Účinky:

  • působí preventivní
  • redukuje strie
  • odstraňuje zabarvení strií
  • vyživuje a hydratuje pokožku

Složení:

  • kyselina hyaluronová, bambucké máslo- vyživují a hydratují vaši pokožku
  • Elastin-Plus® - komplex aminokyselin a peptidů, bojuje proti vzniku strií 
  • vitaminy A, B5, C, E, F- revitalizují tkáň, pomáhají regenerovat pokožku

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Aplikujte na problémová místa krouživými pohyby. Používejte alespoň jednou denně. Pokračujte v používání ještě měsíc po porodu nebo po ukončení redukční diety.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Collistar

Značka Collistar byla původně pouze divizí jisté italské farmaceutické společnosti. V roce 1983 však v jejím čele stanula Daniela Sacerdote a dala jí zcela nový směr. Filosofie firmy je nabízet vysokokvalitní a účinnou kosmetiku za konkurenceschopnou cenu. Collistar si zakládá na tom, že dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky ze všech cílových skupin s hypersenzitivní či suchou pokožkou.

Collistar je výrobcem parfémů a také vyvinula celou řadu revolučních přípravků – kapsle s pleťovým sérem, kompaktní bronzový pudr a další unikátní produkty. Jeden z nich, Nourishing Supermoisturizing Compact Cream, byl dokonce vystaven v Národním muzeu vědy a techniky Leonarda da Vinciho v Milánu.

Collistar jistě zaujme všechny, kteří chtějí vyzkoušet nejlepší italské vůně, shánějí prvotřídní a efektivní kosmetiku, trpí celulitidou nebo kožními problémy spojenými s citlivou pletí.