Collistar Special Perfect Body intenzivní zpevňující sérum proti celulitidě

Collistar Special Perfect Body intenzivní zpevňující sérum proti celulitidě
Collistar Special Perfect Body intenzivní zpevňující sérum proti celulitidě
200 ml

Kód: COL0290 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Collistar Special Perfect Body
Vlastnosti

Popis:
Intenzivní zpevňující sérum proti celulitidě Collistar Speciale Corpo Perfetto je revoluční přípravek, který účinně odstraňuje efekt pomerančové kůže. Obsahuje rostlinné extrakty a účinné látky okamžitě působící uvnitř vaší pokožky. Celulitida se viditelně zredukuje, pokožka je zpevněná a vyhlazená. Sérum stimuluje redukci tukových buněk, zatímco se snaží zachovat uvnitř pokožky kolagen. Speciální technologie navíc napodobuje ultrazvuk, který je také využíván při odstraňování celulitidy. Tento praktický přípravek vám přinese dokonale hladkou a pevnou pokožku, báječně se vstřebává a nádherně voní. Buďte krásná, hýčkejte se přípravky značky Collistar.

Účinky:

  • napomáhá udržení kolagenu
  • rychle se vstřebává
  • pevnější a hladší pokožka
  • redukuje celulitidu
  • stimuluje odstraňování tukových buněk

Složení:

  • echinacea- intenzivně bojuje proti celulitidě
  • caffeoylchinové kyseliny- pomáhá odbourávat tuky

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny pokožky

Jak aplikovat:
Aplikujte na postižená místa krouživými pohyby. Zpočátku doporučujeme používat dvakrát denně. Později stačí jedna aplikace.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Účinek
zpevnění

Napsali jsme o Collistar Special Perfect Body
Články

O značce Collistar

Značka Collistar byla původně pouze divizí jisté italské farmaceutické společnosti. V roce 1983 však v jejím čele stanula Daniela Sacerdote a dala jí zcela nový směr. Filosofie firmy je nabízet vysokokvalitní a účinnou kosmetiku za konkurenceschopnou cenu. Collistar si zakládá na tom, že dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky ze všech cílových skupin s hypersenzitivní či suchou pokožkou.

Collistar je výrobcem parfémů a také vyvinula celou řadu revolučních přípravků – kapsle s pleťovým sérem, kompaktní bronzový pudr a další unikátní produkty. Jeden z nich, Nourishing Supermoisturizing Compact Cream, byl dokonce vystaven v Národním muzeu vědy a techniky Leonarda da Vinciho v Milánu.

Collistar jistě zaujme všechny, kteří chtějí vyzkoušet nejlepší italské vůně, shánějí prvotřídní a efektivní kosmetiku, trpí celulitidou nebo kožními problémy spojenými s citlivou pletí.

Recenze Collistar Special Perfect Body