Collistar Special Perfect Body Reshaping Mud-Scrub remodelační bahenní peeling

Collistar Special Perfect Body Reshaping Mud-Scrub remodelační bahenní peeling
Collistar Special Perfect Body Reshaping Mud-Scrub remodelační bahenní peeling
350 ml

Kód: COL0638 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Collistar Special Perfect Body Reshaping Mud-Scrub
Vlastnosti

Popis:
Remodelační bahenní peeling od italské kosmetické značky Collistar (Collistar Special Perfect Body Reshaping mud-scrub SOS CRITICAL AREAS) s termální pramenitou vodou tonizuje, vyhlazuje a harmonizuje pokožku celého těla a především problematické partie.

Překvapivě krémově jemný peeling Collistar Special Perfect Body se snadno a příjemně používá, okamžitě viditelně zkrášluje pokožku a při pravidelné aplikaci postupně pomáhá tvarovat problematická místa vašeho těla.

Účinky:

  • remodelace
  • peelingový efekt
  • tonizace, vyhlazení, harmonizace

Složení:

  • termální pramenitá voda ze Salsomaggiore
  • směs rostlinných výtažků, mořské řasy, esenciální oleje
  • mořská sůl, jíl

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Naneste bahenní peeling na pokožku těla v místech, která chcete ošetřit, masírujte a po 3 minutách opláchněte horkou vodou. Opakujte 2 – 3x týdně.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Collistar

Značka Collistar byla původně pouze divizí jisté italské farmaceutické společnosti. V roce 1983 však v jejím čele stanula Daniela Sacerdote a dala jí zcela nový směr. Filosofie firmy je nabízet vysokokvalitní a účinnou kosmetiku za konkurenceschopnou cenu. Collistar si zakládá na tom, že dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky ze všech cílových skupin s hypersenzitivní či suchou pokožkou.

Collistar je výrobcem parfémů a také vyvinula celou řadu revolučních přípravků – kapsle s pleťovým sérem, kompaktní bronzový pudr a další unikátní produkty. Jeden z nich, Nourishing Supermoisturizing Compact Cream, byl dokonce vystaven v Národním muzeu vědy a techniky Leonarda da Vinciho v Milánu.

Collistar jistě zaujme všechny, kteří chtějí vyzkoušet nejlepší italské vůně, shánějí prvotřídní a efektivní kosmetiku, trpí celulitidou nebo kožními problémy spojenými s citlivou pletí.

Recenze Collistar Special Perfect Body Reshaping Mud-Scrub