CollistarRossetto Unico® Lipstick Full Colour - Perfect Wear luxusní rtěnka

5×
Collistar Rossetto  Unico® Lipstick Full Colour - Perfect Wear luxusní rtěnka
Collistar Rossetto  Unico® Lipstick Full Colour - Perfect Wear luxusní rtěnka

Popis Collistar Rossetto Unico® Lipstick Full Colour - Perfect Wear
Vlastnosti

Odhalte tajemství magneticky přitažlivých rtů. Luxusní rtěnka Collistar Rossetto Unico® jim propůjčí perfektní plnou barvu, se kterou budete nepřehlédnutelná. Unikátní výtažky z lotosového květu poskytují dlouhotrvající výdrž a příjemně zvlhčují jemnou oblast rtů. Vyneste ji na večerní příležitost i pracovní schůzku.

Vlastnosti:

  • propůjčuje rtům plnou barvu s kovovými odlesky
  • poskytuje střední až vysoké krytí
  • zvlhčuje a chrání rty
  • dlouhotrvající výdrž
  • snadno se nanáší

Složení:

  • výtažky z lotosového květu a oreláníku barvířského – poskytují okamžitou, dlouhotrvající hydrataci, chrání před volnými radikály a znečištěním

Jak aplikovat:
Rtěnku aplikujte jemnými tahy na celou oblast rtů. Pro méně výraznou barvu naneste rtěnku na prst a jemně do rtů vklepejte.

Vlastnosti

Odstín
fialový

O značce Collistar

Značka Collistar byla původně pouze divizí jisté italské farmaceutické společnosti. V roce 1983 však v jejím čele stanula Daniela Sacerdote a dala jí zcela nový směr. Filosofie firmy je nabízet vysokokvalitní a účinnou kosmetiku za konkurenceschopnou cenu. Collistar si zakládá na tom, že dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky ze všech cílových skupin s hypersenzitivní či suchou pokožkou.

Collistar je výrobcem parfémů a také vyvinula celou řadu revolučních přípravků – kapsle s pleťovým sérem, kompaktní bronzový pudr a další unikátní produkty. Jeden z nich, Nourishing Supermoisturizing Compact Cream, byl dokonce vystaven v Národním muzeu vědy a techniky Leonarda da Vinciho v Milánu.

Collistar jistě zaujme všechny, kteří chtějí vyzkoušet nejlepší italské vůně, shánějí prvotřídní a efektivní kosmetiku, trpí celulitidou nebo kožními problémy spojenými s citlivou pletí.

Recenze Collistar Rossetto Unico® Lipstick Full Colour - Perfect Wear5