Collistar Flawless Eyebrowssada pro dokonalé obočí

1×
Collistar Flawless Eyebrows sada pro dokonalé obočí
Collistar Flawless Eyebrows sada pro dokonalé obočí
Doporučená maloobchodní cena
619

Ušetříte 23%
odstín 1 Bionda 2 g
474

Kód: COL0920 | Více než 5 ks skladem
1
Zásilkovna
pondělí 30. 3. 2020

Popis produktu Collistar Flawless Eyebrows

Sada pro dokonalé obočí COLLISTAR Flawless Eyebrows kombinuje stín a vosk ve dvou tónech pro dokonale upravené a výrazné obočí, zkosený štěteček pro precizní nános a definici tvaru a pěnový aplikátor pro vyplnění mezer a hustý efekt.

Vlastnosti:

  • dva tóny umožní dosažení dokonale přirozeného efektu
  • zkosený štěteček je vhodný pro definování tvaru obočí
  • pěnový aplikátor vyplní mezery a dodá plný vzhled
  • stín umožní vyplnit mezery
  • vosk obočí zafixuje do požadovaného tvaru a zajistí výdrž
  • jemná textura se snadno nanáší

Jak aplikovat:
Zkoseným štětečkem definujte tvar obočí za použití vosku. Pěnovým aplikátorem naneste stín a vyplňte mezery a vykreslete do jednotného vzhledu. Voskem poté zafixujte obočí v požadovaném tvaru.

Napsali jsme o Collistar Flawless Eyebrows
Články

O značce Collistar

Značka Collistar byla původně pouze divizí jisté italské farmaceutické společnosti. V roce 1983 však v jejím čele stanula Daniela Sacerdote a dala jí zcela nový směr. Filosofie firmy je nabízet vysokokvalitní a účinnou kosmetiku za konkurenceschopnou cenu. Collistar si zakládá na tom, že dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky ze všech cílových skupin s hypersenzitivní či suchou pokožkou.

Collistar je výrobcem parfémů a také vyvinula celou řadu revolučních přípravků – kapsle s pleťovým sérem, kompaktní bronzový pudr a další unikátní produkty. Jeden z nich, Nourishing Supermoisturizing Compact Cream, byl dokonce vystaven v Národním muzeu vědy a techniky Leonarda da Vinciho v Milánu.

Collistar jistě zaujme všechny, kteří chtějí vyzkoušet nejlepší italské vůně, shánějí prvotřídní a efektivní kosmetiku, trpí celulitidou nebo kožními problémy spojenými s citlivou pletí.

Recenze Collistar Flawless Eyebrows