Collistar Flawless Eyebrows

sada pro dokonalé obočí

Collistar Flawless Eyebrows sada pro dokonalé obočí
Collistar Flawless Eyebrows sada pro dokonalé obočí
Collistar Flawless Eyebrows sada pro dokonalé obočí
619
Sleva 47%
odstín 1 Bionda 2 g
328

Kód: COL0920 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra úterý 20. 11. 2018
Osobní odběr
Již zítra úterý 20. 11. 2018
Collistar Flawless Eyebrows
odstín 1 Bionda 2 g | 328

Popis kosmetiky Collistar Flawless Eyebrows

Sada pro dokonalé obočí COLLISTAR Flawless Eyebrows kombinuje stín a vosk ve dvou tónech pro dokonale upravené a výrazné obočí, zkosený štěteček pro precizní nános a definici tvaru a pěnový aplikátor pro vyplnění mezer a hustý efekt.

Vlastnosti:

  • dva tóny umožní dosažení dokonale přirozeného efektu
  • zkosený štěteček je vhodný pro definování tvaru obočí
  • pěnový aplikátor vyplní mezery a dodá plný vzhled
  • stín umožní vyplnit mezery
  • vosk obočí zafixuje do požadovaného tvaru a zajistí výdrž
  • jemná textura se snadno nanáší

Jak aplikovat:
Zkoseným štětečkem definujte tvar obočí za použití vosku. Pěnovým aplikátorem naneste stín a vyplňte mezery a vykreslete do jednotného vzhledu. Voskem poté zafixujte obočí v požadovaném tvaru.

Vlastnosti

Voděodolné
ne

O značce Collistar

Značka Collistar byla původně pouze divizí jisté italské farmaceutické společnosti. V roce 1983 však v jejím čele stanula Daniela Sacerdote a dala jí zcela nový směr. Filosofie firmy je nabízet vysokokvalitní a účinnou kosmetiku za konkurenceschopnou cenu. Collistar si zakládá na tom, že dokáže uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky ze všech cílových skupin s hypersenzitivní či suchou pokožkou.

Collistar je výrobcem parfémů a také vyvinula celou řadu revolučních přípravků – kapsle s pleťovým sérem, kompaktní bronzový pudr a další unikátní produkty. Jeden z nich, Nourishing Supermoisturizing Compact Cream, byl dokonce vystaven v Národním muzeu vědy a techniky Leonarda da Vinciho v Milánu.

Collistar jistě zaujme všechny, kteří chtějí vyzkoušet nejlepší italské vůně, shánějí prvotřídní a efektivní kosmetiku, trpí celulitidou nebo kožními problémy spojenými s citlivou pletí.