Colgate Total Pro Interdental pasta pro kompletní ochranu zubů

Značka: Colgate

Varianty Colgate Total Pro Interdental

 • Colgate Total Pro Interdental pasta pro kompletní ochranu zubů (Fluoride Toothpaste) 75 mlpasta pro kompletní ochranu zubů 

  Toto zboží není momentálně k dispozici.

  (Fluoride Toothpaste) 75 ml
  Kód: CLG0336

Nahoru

Popis kosmetiky Colgate Total Pro Interdental

Hodnocení

Jednoduchost aplikace

Kosmetická kvalita

Spokojenost s výsledkem

Popis:

Colgate Total Pro Interdental je pasta pro kompletní ochranu zubů z portfolia proslulé značky produktů pro dentální hygienu Colgate. Colgate, celosvětově uznávaná značka zubních past, kartáčků, ústních vod a dalších produktů v rámci komplexního programu ústní hygieny, je zárukou kvality. Pasta pro kompletní ochranu zubů Colgate Total Pro Interdental díky svému unikátnímu, technologicky pokročilému složení s aktivními mikročásticemi čistí nejen zuby, ale zasahuje i v mezizubních prostorech a plak odstraňuje kolem každého jednotlivého zubu. S touto špičkovou zubní pastou poskytnete své ústní dutině komplexní péči pro zdravé zuby. Brání vzniku zubních kazů, předchází problémům s dásněmi, bojuje s plakem a zubním kamenem, šetrně odstraňuje skvrny na zubní sklovině a osvěžuje dech. Zubní pasta Colgate Total Pro Interdental vás účinně zbaví nánosů plaku i v obtížně dosažitelných mezizubních prostorech pro skutečně dokonale čistá ústa. Dopřejte svým zubům špičkově kvalitní péči s pastou pro kompletní ochranu zubů Colgate Total Pro Interdental!

Účinky:

 • čistí zuby i mezizubní prostory
 • chrání zuby
 • odstraňuje plak
 • působí jako prevence zubního kazu a zubního kamene
 • osvěžuje dech

Jak aplikovat:

K čištění zubů používejte dvakrát denně množství pasty přibližně o velikosti zrnka hrachu.

Nahoru

O značce Colgate

Existuje několik značek, které se staly doslova synonymem pro svůj obor. Mezi takové patří Colgate, jedna z vůbec nejznámějších značek zubních past a dalších výrobků pro ústní hygienu. Globální společnost s více než dvousetletou historií prodává svoje produkty v 222 zemích světa a zajišťuje potřeby stovek miliónů zákazníků. Aktuální roční obrat převyšuje 10 miliard dolarů.Colgate dnes dodává na pulty obchodů nejen zubní pasty, ale také zubní kartáčky, ústní vody, zubní nitě a další výrobky pro ústní a dentální hygienu. Velmi často spolupracuje se zubními lékaři, v rámci svých aktivit propaguje prevenci zubního kazu a podílí se na osvětě ohledně péče o chrup. Patří mezi společnosti, které fungují na principu společenské odpovědnosti. Heslem Colgate je zdravý a krásný úsměv pro celou rodinu. Výrobní portfolio zahrnuje několik speciálních řad - výrobky pro ochranu dásní Colgate Total Pro-Gum Health, pro citlivé zuby Colgate Sensitive Pro-Relief, s bělícími účinky Colgate Max White nebo Colagete Whitening, obohacené o bylinné výtažky Colgate Herbal a další. Rozsáhlý program pro děti zahrnuje výrobky vhodné k péči o dětský chrup.Zakladatel značky William Colgate se narodil roku 1783 v americkém Kentu. Z dělníka v továrně na výrobu mýdla se postupně vypracoval až k pozici váženého a bohatého průmyslníka. Samotná společnost Colgate vznikla v roce 1806 v New Yorku a její výrobní potenciál byl tehdy zcela soustředěn na klasické mýdlo a svíčky. Až o mnoho let později začala vyrábět parfémovaná mýdla a také zubní pasty. Zubní pasty a přípravky pro zubní hygienu stále nesou jméno svého zakladatele, zatímco divize parfémovaných mýdel byla v roce 1889 přejmenována na Palmolive Soap. Oficiální jméno společnosti je v současné době Colgate-Palmolive.Dnes se společnost Colgate-Palmolive zaměřuje na čtyři hlavní oblasti obchodu a výroby. Vedle nejznámější značky pro ústí hygienu Colgate jsou to značky tělové a vlasové kosmetiky  Palmolive, krmiva pro domácí mazlíčky Hill's a přípravky pro péči o domácnost Ajax.A na závěr dvě zajímavosti. Věděli jste, že Colgate začal jako úplně první prodávat zubní pastu v tubě? Předtím se prodávala jen ve sklenicích. Při velkém celosvětovém průzkumu úspěšnosti a důvěryhodnosti značek v jednotlivých zemích obsadila značka Colgate v Austrálii a v Mexiku první místo a zvítězila i před gigantickými výrobci mobilních technologií nebo software (např. v ČR zvítězil Microsoft).

Nahoru

Hodnocení Colgate Total Pro Interdental

Co si o Colgate Total Pro Interdental myslíte vy?

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


Hodnocení *

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepšínivea loreal 20%