ColgateTotal Pro Gum Health ústní voda pro zdravé zuby a dásně

 • Colgate Total Pro Gum Health ústní voda pro zdravé zuby a dásně
   více

  Varianty Colgate Total Pro Gum Health

  • Colgate Total Pro Gum Health ústní voda pro zdravé zuby a dásně (Gum Blending, Gum Inflammation) 400 mlústní voda pro zdravé zuby a dásně 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   (Gum Blending, Gum Inflammation) 400 ml
   Kód: CLG0345

   74 Kč

   Hlídat dostupnost

  Nahoru

  Popis kosmetiky Colgate Total Pro Gum Health

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Popis:

  Colgate Total Pro Gum Health je ústní voda pro zdravé zuby a dásně z portfolia proslulé značky produktů pro dentální hygienu Colgate. Colgate, celosvětově uznávaná značka zubních past, kartáčků, ústních vod a dalších produktů v rámci komplexního programu ústní hygieny, je zárukou kvality. Ústní voda pro zdravé zuby a dásně Colgate Total Pro Gum Health s klinicky prokázanými účinky zajišťuje kompletní péči o vaše dásně a celou ústní dutinu. Pomáhá v boji proti škodlivým bakteriím, které bývají hlavní příčinou problémů s dásněmi. Colgate Total Pro Gum Health tak pomáhá předcházet nepříjemnostem i závažným problémům, jako jsou zánět a krvácení dásní. Unikátní, technologicky vyspělé složení této špičkové ústní vody zcela bez alkoholu současně zajišťuje ochranu před vznikem zubních kazů a plakem a v neposlední řadě posiluje zubní sklovinu a osvěžuje dech. S ústní vodou Colgate Total Pro Gum Health budou vaše dásně zdravé, zuby posílené a chráněné a váš dech příjemně svěží. Poskytněte celé své ústní dutině špičkově kvalitní, komplexní péči s ústní vodou pro zdravé zuby a dásně Colgate Total Pro Gum Health!

  Účinky:

  • chrání dásně
  • posiluje zubní sklovinu
  • bojuje proti bakteriím
  • působí jako prevence zubního kazu, plaku, zánětů a krvácení dásní
  • osvěžuje dech
  • složení bez alkoholu

  Jak aplikovat:

  Pro kompletní, non-stop péči o ústní dutinu si důkladně vyplachujte ústa ústní vodou dvakrát denně alespoň 30 vteřin.

  Nahoru

  O značce Colgate

  Existuje několik značek, které se staly doslova synonymem pro svůj obor. Mezi takové patří Colgate, jedna z vůbec nejznámějších značek zubních past a dalších výrobků pro ústní hygienu. Globální společnost s více než dvousetletou historií prodává svoje produkty v 222 zemích světa a zajišťuje potřeby stovek miliónů zákazníků. Aktuální roční obrat převyšuje 10 miliard dolarů.Colgate dnes dodává na pulty obchodů nejen zubní pasty, ale také zubní kartáčky, ústní vody, zubní nitě a další výrobky pro ústní a dentální hygienu. Velmi často spolupracuje se zubními lékaři, v rámci svých aktivit propaguje prevenci zubního kazu a podílí se na osvětě ohledně péče o chrup. Patří mezi společnosti, které fungují na principu společenské odpovědnosti. Heslem Colgate je zdravý a krásný úsměv pro celou rodinu. Výrobní portfolio zahrnuje několik speciálních řad - výrobky pro ochranu dásní Colgate Total Pro-Gum Health, pro citlivé zuby Colgate Sensitive Pro-Relief, s bělícími účinky Colgate Max White nebo Colagete Whitening, obohacené o bylinné výtažky Colgate Herbal a další. Rozsáhlý program pro děti zahrnuje výrobky vhodné k péči o dětský chrup.Zakladatel značky William Colgate se narodil roku 1783 v americkém Kentu. Z dělníka v továrně na výrobu mýdla se postupně vypracoval až k pozici váženého a bohatého průmyslníka. Samotná společnost Colgate vznikla v roce 1806 v New Yorku a její výrobní potenciál byl tehdy zcela soustředěn na klasické mýdlo a svíčky. Až o mnoho let později začala vyrábět parfémovaná mýdla a také zubní pasty. Zubní pasty a přípravky pro zubní hygienu stále nesou jméno svého zakladatele, zatímco divize parfémovaných mýdel byla v roce 1889 přejmenována na Palmolive Soap. Oficiální jméno společnosti je v současné době Colgate-Palmolive.Dnes se společnost Colgate-Palmolive zaměřuje na čtyři hlavní oblasti obchodu a výroby. Vedle nejznámější značky pro ústí hygienu Colgate jsou to značky tělové a vlasové kosmetiky  Palmolive, krmiva pro domácí mazlíčky Hill's a přípravky pro péči o domácnost Ajax.A na závěr dvě zajímavosti. Věděli jste, že Colgate začal jako úplně první prodávat zubní pastu v tubě? Předtím se prodávala jen ve sklenicích. Při velkém celosvětovém průzkumu úspěšnosti a důvěryhodnosti značek v jednotlivých zemích obsadila značka Colgate v Austrálii a v Mexiku první místo a zvítězila i před gigantickými výrobci mobilních technologií nebo software (např. v ČR zvítězil Microsoft).

  Nahoru

  Hodnocení Colgate Total Pro Gum Health

  Co si o Colgate Total Pro Gum Health myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší