Colgate Total Pro Gum Health

dentální nit

Colgate Total Pro Gum Health dentální nit
Colgate Total Pro Gum Health dentální nit
Colgate Total Pro Gum Health dentální nit
50 m
80

Kód: CLG0451 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
neděle 22. 7. 2018
Osobní odběr
Již zítra sobota 21. 7. 2018

Popis kosmetiky Colgate Total Pro Gum Health

Popis:
Dentální nit Colgate Total Pro Gum Health pomáhá důkladně vyčistit mezizubní prostory od zubního plaku a zbytků jídla. Nit snadno proniká mezi zuby a netřepí se. Dentální nit Total Pro Gum Health o délce 50 metrů má hygienické a snadno uzavíratelné víko. Je vhodná nejen na domácí použití, ale i na cesty.

Účinky:

  • odstraňuje zubní plak z mezizubních prostor
  • pomáhá snižovat problémy s dásněmi
  • snadno klouže mezi zuby a netřepí se
  • přispívá k nižší kazivosti zubů

Jak aplikovat:
Používejte po běžném vyčištění zubů k dočištění mezizubních prostor nebo po jídle k odstranění uvíznutého jídla mezi zuby.

O značce Colgate

Colgate je synonymem pro dokonale bílé zuby a zářivý úsměv. Společnost si za více než 200 let své existence vybudovala silné jméno, které se pojí se spolehlivostí a účinností. Vybrat si můžete z široké nabídky zubních past, ústních vod, zubních kartáčků, nití a dalších produktů, díky nimž bude vaše každodenní péče o chrup radostí.

Společnost založil v New Yorku roku 1806 William Colgate. Původně se zaměřoval na výrobu mýdla a svíček. Následně se do nabídky značky zařadily také zubní pasty, které Colgate jako první začal vyrábět v tubách namísto sklenic. Mýdla poté začala spadat do samostatné divize firmy, která je dodnes známá pod jménem Palmolive.

Pečujte i vy o krásu a zdraví svých zubů se značkou Colgate!

Menu