Clochee Simply Organic

zklidňující čisticí olej

Clochee Simply Organic zklidňující čisticí olej
Clochee Simply Organic zklidňující čisticí olej
Clochee Simply Organic zklidňující čisticí olej
250 ml

Kód: CCE1642 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Clochee Simply Organic
250 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

Popis kosmetiky Clochee Simply Organic

Zklidňující čisticí olej Clochee Simply Organic šetrně odstraňuje z pleti všechny nečistoty, včetně voděodolného make-upu. Přípravek obsahuje přírodní oleje s velkým množstvím minerálních látek a vitaminů, které zlepšují pružnost i pevnost pleti. Vyzkoušejte jemný čisticí olej, aby vaše pleť byla svěží, čistá a příjemně ošetřená!

Vlastnosti:

  • šetrně čistí a osvěžuje
  • zklidňuje a odstraňuje zarudnutí
  • zlepšuje pružnost a pevnost pleti
  • hydratuje a vyživuje

Složení:

  • mandlový olej – vyživuje, hydratuje a zklidňuje pleť
  • sezamový olej – dodává pleti pružnost a pevnost

Jak aplikovat:
Před použitím olej důkladně protřepejte a poté nanášejte na suchou nebo mokrou pleť. Jemně obličej masírujte a následně pečlivě opláchněte vodou.

Vlastnosti

Konzistence
olej
Podle problému pleti
citlivá a alergická pleť
Typ pleti
citlivá, pro všechny typy pleti, pro všechny typy pleti včetně citlivé

O značce Clochee

Polskou společnost Clochee založily dvě neobyčejně talentované ženy - Justyna Szuszkiewicz (vývojářka kosmetiky) a Daria Prochenka (zkušená podnikatelka). Její nabídka je určena především těm, kdo preferují kvalitu před kvantitou. Filosofie Clochee je v zásadě jednoduchá - spojit tradici s inovací a vyrábět maximálně účinné i bezpečné přípravky, které budou obsahovat jen ty nevybranější přírodní suroviny. Velký důraz je kladen také na obalový design.
Balzámy, krémy, čisticí vody a jiné výrobky Clochee jsou testovány předními dermatology i alergology. V jejich složení nenajdete žádné parabeny ani jiné potenciálně škodlivé látky (silikony, deriváty ropy, syntetická barviva a vůně, minerální oleje, alkohol, SLES, atd.). Kosmetika Clochee je inspirována znalostmi našich předků, kteří se zkrášlovali pomocí semen, bobulí, květů či minerálů. Představuje dokonalou kombinaci starých, mnoha generacemi prověřených receptur a poznatků moderní vědy. Pokud se rozhodnete ji vyzkoušet, určitě nebudete zklamáni.
Samostatnou zmínku si zaslouží rovněž skutečnost, že Clochee podporuje řadu ekologických projektů. Značka Clochee jistě zaujme všechny jedince, kteří často vybírají očima, touží po okouzlujícím vzhledu i zdraví a nejsou lhostejní k životnímu prostředí.