Clive Christian Noble VIII Magnoliaparfémovaná voda pro ženy

Clive Christian Noble VIII Magnolia parfémovaná voda pro ženy
Clive Christian Noble VIII Magnolia parfémovaná voda pro ženy
50 ml

Kód: CCH0138 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Clive Christian Noble VIII Magnolia
Složení

Parfémovaná voda The Noble Collection VIII Rococo Magnolia značky Clive Christian je ovocně květinová chypre s rokokově něžnou magnolií.

  • vůně pro ženy, které se rády cítí krásné
  • vhodná pro každodenní nošení

Složení vůně
Jak název napovídá, hlavní složkou vůně je opojná, bělostná magnolie, nenápadně doprovázená růží. Úvodní svěží tóny patří esenci z listových pupenů černého rybízu. Základ tvoří klasická chyprová ingredience: větvičník.

Příběh vůně
Rococo Magnolia je okouzlující, něžná vůně, inspirovaná půvabem rokokových dam. Vyzařuje z ní ženskost a bezstarostná atmosféra, s jakou si toto období spojujeme.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
bergamot, mandarinka, cassis
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
skořice, magnólie, růže, hřebíček
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
dubový mech, santalové dřevo
Druh vůně
květinová

O značce Clive Christian

Značka Clive Christian nese jméno svého zakladatele – slavného britského interiérového designéra, který se specializuje především na navrhování kuchyní. Vytvořil však i celou řadu skutečně mimořádných parfémů. Mezi ty nejzajímavější bezesporu patří Clive Christian No. 1 – nejdražší běžně dostupná vůně na světě. Za lahvičku o obsahu 50 ml zaplatíte přes 20 000 Kč.

Samostatnou zmínku si zaslouží také raritní No1 Imperial Majesty, kterého bylo vyrobeno jen deset kusů. Jeho flakon z křišťálu Baccarat je dekorovaný osmnáctikarátovým zlatem a pětikarátovým bílým diamantem. Díky své extrémní ceně (cca 4 miliony Kč)  se dostal do Guinessovy knihy rekordů. Z levnějších produktů jmenujme „1872“, připravovaný podle půldruhého století starého receptu, extrémně svůdný a smyslný „X“ nebo „C“ („Clive“),  „V“ („Victoria“) a „L“ („Love“) z tzv. Private Collection.

Ve složení parfémů Clive Christian najdete jen ty nejvybranější a nejvzácnější ingredience. Například dámská verze výše zmíněného Clive Christian No. 1 obsahuje padesát let staré santalové dřevo z Indie, ylang-ylang (Cananga odorata) a tahitskou vanilku. „X“ je zase plný silných přírodních afrodiziak. Není divu, že v roce 2012 Clive za své profesní úspěchy získal Řád britského impéria. Clive Christian je synonymem pro okázalost, rafinované umění, tradici a nekompromisní kvalitu.

Značka Clive Christian jistě zaujme všechny jedince, kteří se rádi obklopují luxusem, touží po dokonalosti, často vybírají očima, požadují jen to nejlepší a nehledí na peníze.

Recenze Clive Christian Noble VIII Magnolia