Clive Christian Noble VIII Immortelleparfémovaná voda pro muže

Clive Christian Noble VIII Immortelle parfémovaná voda pro muže
Clive Christian Noble VIII Immortelle parfémovaná voda pro muže
50 ml

Kód: CCH0139 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Clive Christian Noble VIII Immortelle
Složení

Parfémovaná voda The Noble Collection VIII Rococo Immortelle značky Clive Christian je dřevitě aromatická vůně pro muže.

  • vůně plná dřevitých a bylinně svěžích tónů
  • vhodná pro celoroční nošení

Složení vůně
Úvodní tóny vůně patří svěžímu bergamotu, který po chvíli ustupuje sametově, sladce bylinnému smilu. Základ tvoří zajímavý papyrový akord.

Příběh vůně
Vůně z řady Rococo jsou inspirovány šarmem a lyrickým stylem rokokového období. Jako hlavní ingredienci Immortele parfemáři vybrali smil, nenápadnou, ale výjimečně voňavou rostlinu s malými žlutými květy, které neztrácejí barvu ani po utržení.

Složení

Hlava
bergamot, citron
Srdce
smil
Základ
ambra, vetiver, papyrus
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Clive Christian

Značka Clive Christian nese jméno svého zakladatele – slavného britského interiérového designéra, který se specializuje především na navrhování kuchyní. Vytvořil však i celou řadu skutečně mimořádných parfémů. Mezi ty nejzajímavější bezesporu patří Clive Christian No. 1 – nejdražší běžně dostupná vůně na světě. Za lahvičku o obsahu 50 ml zaplatíte přes 20 000 Kč.

Samostatnou zmínku si zaslouží také raritní No1 Imperial Majesty, kterého bylo vyrobeno jen deset kusů. Jeho flakon z křišťálu Baccarat je dekorovaný osmnáctikarátovým zlatem a pětikarátovým bílým diamantem. Díky své extrémní ceně (cca 4 miliony Kč)  se dostal do Guinessovy knihy rekordů. Z levnějších produktů jmenujme „1872“, připravovaný podle půldruhého století starého receptu, extrémně svůdný a smyslný „X“ nebo „C“ („Clive“),  „V“ („Victoria“) a „L“ („Love“) z tzv. Private Collection.

Ve složení parfémů Clive Christian najdete jen ty nejvybranější a nejvzácnější ingredience. Například dámská verze výše zmíněného Clive Christian No. 1 obsahuje padesát let staré santalové dřevo z Indie, ylang-ylang (Cananga odorata) a tahitskou vanilku. „X“ je zase plný silných přírodních afrodiziak. Není divu, že v roce 2012 Clive za své profesní úspěchy získal Řád britského impéria. Clive Christian je synonymem pro okázalost, rafinované umění, tradici a nekompromisní kvalitu.

Značka Clive Christian jistě zaujme všechny jedince, kteří se rádi obklopují luxusem, touží po dokonalosti, často vybírají očima, požadují jen to nejlepší a nehledí na peníze.

Recenze Clive Christian Noble VIII Immortelle