Clive Christian No. 1 parfémovaná voda pro muže

2×
Clive Christian No. 1 parfémovaná voda pro muže
Clive Christian No. 1 parfémovaná voda pro muže
50 ml
13 293

Kód: CCH0100 | 2 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra čtvrtek 24. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra čtvrtek 24. 6. 2021

Popis Clive Christian No. 1
Složení

Nejlepší z nejlepších – to je parfémovaná voda pro muže Clive Christian No. 1. Její název dokonale definuje tvořivost, řemeslné zpracování a tradičnost, s jakou byla vytvořena. Přivoňte si k mistrovské směsi vzácných a luxusních ingrediencí, která ztělesňuje podstatu rafinované mužnosti. Přivoňte si k tomu nejlepšímu.

  • podmanivá, orientálně-dřevitá vůně
  • pro zralého muže
  • hodí se pro nošení při zvláštních příležitostech

Složení vůně
Nejprve ucítíte jemné bylinkové tóny tymiánu doplněné hřejivým muškátovým oříškem, který jako zlaté paprsky přivolávají ducha Blízkého Východu. Následně ve vůni ucítíte směs konvalinky spolu s kardamomem a pelyňkovým olejem. Tyto vonné tóny se dále spojují s osvěžující kombinací bergamotu, sicilské mandarinky a růžového grepu. Na konci ucítíte orientální tóny tonka fazole, zahalené do zlaté ambry, santalového dřeva a sladké madagaskarské vanilky. Lehký dotek pižma je závěrečnou tečkou této unikátní a luxusní vonné kompozice.

Příběh vůně
Oslňující efekt vůně Clive Christian No. 1 mají na svědomí přísné parfemářské standardy a nejcennější ingredience světa použité při její výrobě. Flakon, který vypadá jako namočený do zlata, je dotažený k dokonalosti zlatým uzávěrem v podobě koruny. Odkazuje na předchůdce značky Clive Christian, na společnost Crown Perfumery Company – ta získala jako jediná na světě právo používat na flakonech svých vůní korunu britské královny Viktorie.

Lahvička s nejdražší vůní světa je uložena v luxusní krabičce vystlané saténem. Britský parfemářský dům, z jehož dílny tato parfémovaná voda pochází, je proslulý svou vizí vyrábět ty nejlepší vůně světa. Sám Clive Christian považuje vůni No. 1 za tu nejlepší z nejlepších a nazývá ji „parfémem svého srdce“.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
muškátový oříšek, mateřídouška
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
nové koření, kardamom, bergamot, pelyněk, sicilská mandarinka, růžový grapefruit, limetka, konvalinka
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, santalové dřevo, madagaskarská vanilka, tonka fazole, pižmo
Druh vůně
orientální, dřevitá

O značce Clive Christian

Značka Clive Christian nese jméno svého zakladatele – slavného britského interiérového designéra, který se specializuje především na navrhování kuchyní. Vytvořil však i celou řadu skutečně mimořádných parfémů. Mezi ty nejzajímavější bezesporu patří Clive Christian No. 1 – nejdražší běžně dostupná vůně na světě. Za lahvičku o obsahu 50 ml zaplatíte přes 20 000 Kč.

Samostatnou zmínku si zaslouží také raritní No1 Imperial Majesty, kterého bylo vyrobeno jen deset kusů. Jeho flakon z křišťálu Baccarat je dekorovaný osmnáctikarátovým zlatem a pětikarátovým bílým diamantem. Díky své extrémní ceně (cca 4 miliony Kč)  se dostal do Guinessovy knihy rekordů. Z levnějších produktů jmenujme „1872“, připravovaný podle půldruhého století starého receptu, extrémně svůdný a smyslný „X“ nebo „C“ („Clive“),  „V“ („Victoria“) a „L“ („Love“) z tzv. Private Collection.

Ve složení parfémů Clive Christian najdete jen ty nejvybranější a nejvzácnější ingredience. Například dámská verze výše zmíněného Clive Christian No. 1 obsahuje padesát let staré santalové dřevo z Indie, ylang-ylang (Cananga odorata) a tahitskou vanilku. „X“ je zase plný silných přírodních afrodiziak. Není divu, že v roce 2012 Clive za své profesní úspěchy získal Řád britského impéria. Clive Christian je synonymem pro okázalost, rafinované umění, tradici a nekompromisní kvalitu.

Značka Clive Christian jistě zaujme všechny jedince, kteří se rádi obklopují luxusem, touží po dokonalosti, často vybírají očima, požadují jen to nejlepší a nehledí na peníze.

Recenze Clive Christian No. 12