Clinomyn Smokers bělicí zubní pasta pro kuřáky

3×
Clinomyn Smokers bělicí zubní pasta pro kuřáky
Clinomyn Smokers bělicí zubní pasta pro kuřáky
příchuť Fresh Mint 75 ml

Kód: CLM2755 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Clinomyn Smokers
Vlastnosti

Popis:
Smokers je bělicí zubní pasta pro kuřáky z portfolia britské značky dentální hygieny Clinomyn. Značka Clinomyn se zaměřuje především na kuřáky, ale i časté konzumenty potravin a nápojů zanechávajících skvrny na zubech. Bělicí zubní pasta pro kuřáky Clinomyn Smokers byla vyvinuta speciálně pro odstraňování skvrn od nikotinu, čaje, červeného vína a dalších nápojů a potravin, které zabarvují zubní sklovinu. Díky unikátnímu čisticímu systému s obsahem polynamu a fluoridu zubní pasta Clinomyn Smokers dokonale čistí zuby, posiluje je a chrání před vznikem zubního kazu. Svěží chuť máty navíc osvěžuje dech. Pastu lze používat denně. Navraťte svým zubům zářivou bělost se zubní pastou pro kuřáky Clinomyn Smokers!

Účinky:

  • čistí a bělí zuby
  • odstraňuje skvrny (nejen) po nikotinu, kávě, čaji a červeném vínu
  • posiluje zuby
  • chrání před vznikem zubního kazu
  • má mátovou příchuť
  • osvěžuje dech

Složení:

  • polynam - pomáhá šetrně čistit zuby
  • fluorid - posiluje zuby a pomáhá je chránit před vznikem zubního kazu
  • máta - osvěžuje dech

Jak aplikovat:
K čištění zubů používejte 2x denně množství pasty přibližně o velikosti zrnka hrachu.

Vlastnosti

Účinek
bělení

O značce Clinomyn

p>Britská značka Clinomyn, jejíž historie sahá do šedesátých let minulého století, se specializuje na vývoj a prodej kvalitních zubních past. V tomto segmentu dosáhla velkých úspěchů. Produkty Clinomyn jsou určeny především náruživým kuřákům. Ocení je však i nadšení konzumenti vína, kávy a dalších pochutin, které zanechávají skvrny na zubech.
Přípravky Clinomyn se vyznačují nejen vysokou účinností, ale také šetrností. Pasty Clinomyn jsou založeny na kombinaci extraktu z máty, fluoridu a takzvaného Polynamu. Díky tomuto unikátnímu složení zuby skvěle čistí a současně chrání před negativními vnějšími vlivy. Není divu, že je doporučuje celá řada stomatologů.
Při pravidelném používání výrobků Clinomyn bude váš chrup hladší, lesklejší a bělejší než kdy předtím. U celých 71% účastníků spotřebitelského testu se první viditelné výsledky dostavily již za pouhých 14 dní! Značka Clinomyn jistě zaujme všechny jedince, kteří touží po zářivém úsměvu a svěžím dechu, nedokážou si představit život bez cigaret a neradi navštěvují zubaře.

Recenze Clinomyn Smokers3