CliniqueSonic System Extra Gentle Cleansing Brush Head čisticí kartáček na suchou pleť náhradní hlavice

Clinique Sonic System Extra Gentle Cleansing Brush Head čisticí kartáček na suchou pleť náhradní hlavice
Clinique Sonic System Extra Gentle Cleansing Brush Head čisticí kartáček na suchou pleť náhradní hlavice

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: CLK2092

Čisticí elektrický kartáček Clinique Sonic System Extra Gentle Cleansing Brush Head dokonale zbaví vaši pleť nečistot, kožního mazu i odumřelých pleťových buněk.

Vlastnosti:

  • pomáhá obnovovat kožní buňky
  • jemně masíruje tvář
  • zanechává pleť hladkou a svěží
  • odstraňuje zbytky make-upu
  • pomáhá vyčistit a odlíčit pleť

Jak používat:
Podrobné informace o použití naleznete v přiloženém návodu.

Vlastnosti

Typ pleti
smíšená, suchá
Účinek
čištění

Značku Clinique založila v roce 1968 Estée Lauder. Podnětem pro ni byl rozhovor s dermatologem uveřejněný v módním magazínu Vogue. Otázka položená v článku ji inspirovala k vytvoření prvotřídní hypoalergenní kosmetiky pro jakýkoliv typ pleti.

Kosmetika Clinique nabízí sérii produktů pro dokonalý make-up a kompletní péči o pleť a tělo pro ženy i muže. Všechny pečující kosmetické Clinique produkty jsou 100% neparfémované a procházející přísnými testy na alergie, proto jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pleť. Jejích síla vychází z ucelených kosmetických řad, vyvíjených dermatology. Obzvlášť unikátní je zkrášlují koncept péče o pleť Clinique ve 3 krocích, díky kterému představuje Clinique kosmetika ideální cestu k té nejvhodnější a nejsnazší každodenní péči.

Za pozornost stojí také Clinique vůně, mezi kterými najdete ideální Clinique parfém jak pro sebe, tak pro svou drahou polovičku. Dámy zaujme parfémovaná voda Clinique Happy, plná květinových a ovocných tónů, na pány v nabídce čeká například aromatická toaletní voda Clinique Happy for Men, jež v sobě skrývá aroma citrusů.