Clinique Pop Mattematná rtěnka + podkladová báze 2 v 1

1×
Clinique Pop Matte matná rtěnka + podkladová báze 2 v 1
Clinique Pop Matte matná rtěnka + podkladová báze 2 v 1

Popis produktu Clinique Pop Matte
Vlastnosti

Rtěnka Clinique Pop Matte kombinuje podkladovou bázi a rtěnku v jednom produktu pro dokonalý vzhled a komfort vašich rtů. Podkladová báze rty vyhladí, zjemní a hydratuje, čimž usnadní přilnutí rtěnky a její bechybnou výdrž. Rtěnka dodá díky intenzivnímu pigmentu bohatou barvu a sametový, matný finish.

Vlastnosti:

  • kombinuje dva produkty pro dokonalý výsledek
  • podkladová báze rty hydratuje a vyhladí
  • pigmenty rtěnky dodají výraznou a bohatou barvu
  • krémová textura se snadno aplikuje
  • složení zanechává sametově matný finish

Jak aplikovat:
Naneste rovnoměrně na rty a vrstvěte dle potřeby.

Vyhněte se přímému kontaktu s očima.

Vlastnosti

Efekt
matný

O značce Clinique

Značku Clinique založila v roce 1968 Estée Lauder. Podnětem pro ni byl rozhovor s dermatologem uveřejněný v módním magazínu Vogue. Otázka položená v článku ji inspirovala k vytvoření prvotřídní hypoalergenní kosmetiky pro jakýkoliv typ pleti.

Kosmetika Clinique nabízí sérii produktů pro dokonalý make-up, dámské a pánské vůně a kompletní péči o pleť a tělo pro ženy i muže. Všechny pečující kosmetické Clinique produkty jsou 100% neparfémované a procházející přísnými testy na alergie, proto jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pleť.

Síla přípravků vychází z ucelených kosmetických řad, které vyvíjejí přímo dermatologové. Unikátní je jejich zkrášlují koncept péče o pleť Clinique ve 3 krocích. I proto představuje Clinique kosmetika ideální cestu k té nejvhodnější a nejsnazší každodenní péči. Vyzkoušejte účinky této kosmetické značky, která se přizpůsobí potřebám přesně vaší pleti.

Recenze Clinique Pop Matte