Clinique High Lengths

řasenka pro prodloužení řas

Clinique High Lengths řasenka pro prodloužení řas
Clinique High Lengths řasenka pro prodloužení řas
odstín 01 Black 7 ml

Kód: CLK0298 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Clinique High Lengths
odstín 01 Black 7 ml

Popis produktu Clinique High Lengths

Popis:
Řasenka High Lenghts snadno a s lehkostí řeší problém povadlých, nevýrazných a unavených řas. Okamžitě zvedá řasy a viditelně je prodlužuje a tvaruje. Speciálně tvarovaný kartáček s krátkými štětinkami zaručí využití a prodloužení i té nejkratší řasy k dosažení hlubokého pohledu. Řasenka nádherně opticky zvětší vaše oči a díky intenzivním barvám jim dodá nepřehlédnutelný vzhled.
Řasenka je oftalmologicky testovaná a je vhodná i pro citlivé oči.

Účinky:

  • tvaruje a prodlužuje řasy
  • opticky zvětšuje oči
  • dodává nepřehlédnutelný pohled

Vlastnosti

Barva
černá
Typ řasenky
prodlužující
Voděodolné
ne

O značce Clinique

Značku Clinique založila v roce 1968 Estée Lauder. Podnětem pro ni byl rozhovor s dermatologem uveřejněný v módním magazínu Vogue. Otázka položená v článku ji inspirovala k vytvoření prvotřídní hypoalergenní kosmetiky pro jakýkoliv typ pleti.

Kosmetika Clinique nabízí sérii produktů pro dokonalý make-up, dámské a pánské vůně a kompletní péči o pleť a tělo pro ženy i muže. Všechny pečující kosmetické Clinique produkty jsou 100% neparfémované a procházející přísnými testy na alergie, proto jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pleť.

Síla přípravků vychází z ucelených kosmetických řad, které vyvíjejí přímo dermatologové. Unikátní je jejich zkrášlují koncept péče o pleť Clinique ve 3 krocích. I proto představuje Clinique kosmetika ideální cestu k té nejvhodnější a nejsnazší každodenní péči. Vyzkoušejte účinky této kosmetické značky, která se přizpůsobí potřebám přesně vaší pleti.