Clinique BIY Blend It Yourself

pigmentové kapky

Clinique BIY Blend It Yourself pigmentové kapky
Clinique BIY Blend It Yourself pigmentové kapky
Clinique BIY Blend It Yourself pigmentové kapky
869
Sleva 20%
odstín 115 10 ml
692

Kód: CLK2283 | Více než 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 21. 1. 2019
Osobní odběr
Již zítra pondělí 21. 1. 2019
Clinique BIY Blend It Yourself
odstín 115 10 ml | 692

Popis kosmetiky Clinique BIY Blend It Yourself

Pigmentové kapky Clinique BIY™ Blend It Yourself vám umožní proměnit oblíbenou pleťovou péči v BB krém, CC krém nebo dokonce plně krycí make-up. O intenzitě krytí pokaždé sama rozhodnete a dle volby vlastního krému můžete docílit matujícího finiše nebo zářivého vzhledu.

Vlastnosti:

  • sjednocuje barevný tón pleti
  • propůjčuje pleti přirozenou a zdravě vypadají barvu
  • poskytuje lehké až vysoké krytí

Jak používat:
Smíchejte s vaším krémem 1 kapku pro přirozené krytí, 2 kapky pro střední krytí a 3 kapky pro plné krytí. Následně aplikujte na pleť obvyklým způsobem.

Vlastnosti

Konzistence
tekutý make-up

O značce Clinique

Posláním kosmetiky Clinique je umožnit všem ženám i mužům mít perfektní a krásnou pleť za pomoci produktů s tím nejefektivnějším a zároveň nejšetrnější složením.

Značku Clinique založila v roce 1968 Estée Lauder. Podnětem pro ni byl rozhovor s dermatologem uveřejněný v módním magazínu Vogue. Otázka položená v článku ji inspirovala k vytvoření prvotřídní hypoalergenní kosmetiky pro jakýkoliv typ pleti. Síla Clinique produktů tkví v ucelených kosmetických řadách, které vyvíjejí přímo dermatologové.

Značka Clinique nabízí sérii produktů pro dokonalý make-up, dámské a pánské vůně a kompletní péči o pleť a tělo pro ženy i muže. Všechny kosmetické přípravky jsou 100% neparfémované a procházející přísnými testy na alergie, proto jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pleť.

V současnosti má Clinique více než 22 tisíc odborných beauty konzultantů po celém světě a pracuje s unikátním zkrášlujícím konceptem systému péče o pleť ve 3 krocích. I proto je kosmetika Clinique ideální cestou k té nejvhodnější a nejsnazší každodenní péči.

Vyzkoušejte účinky této dermokosmetické značky, která se přizpůsobí potřebám přesně vaší pleti.