Clinique 3 Steps

kosmetická sada I.

Clinique 3 Steps kosmetická sada I.
Clinique 3 Steps kosmetická sada I.

Kód: CLK03614 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Sada obsahuje: tekuté mýdlo pro mastnou pleť 400 ml + tonikum pro smíšenou až mastnou pleť s pumpičkou 487 ml + hydratační gel pro smíšenou až mastnou pleť 30 ml

Vlastnosti

Typ pleti
mastná, smíšená
Typ sady
kosmetická sada
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Clinique

Značku Clinique založila v roce 1968 Estée Lauder. Podnětem pro ni byl rozhovor s dermatologem uveřejněný v módním magazínu Vogue. Otázka položená v článku ji inspirovala k vytvoření prvotřídní hypoalergenní kosmetiky pro jakýkoliv typ pleti.

Kosmetika Clinique nabízí sérii produktů pro dokonalý make-up, dámské a pánské vůně a kompletní péči o pleť a tělo pro ženy i muže. Všechny pečující kosmetické Clinique produkty jsou 100% neparfémované a procházející přísnými testy na alergie, proto jsou vhodné i pro tu nejcitlivější pleť.

Síla přípravků vychází z ucelených kosmetických řad, které vyvíjejí přímo dermatologové. Unikátní je jejich zkrášlují koncept péče o pleť Clinique ve 3 krocích. I proto představuje Clinique kosmetika ideální cestu k té nejvhodnější a nejsnazší každodenní péči. Vyzkoušejte účinky této kosmetické značky, která se přizpůsobí potřebám přesně vaší pleti.