Cleanic Soft & Comfort

odličovací tampony

19×
Cleanic Soft & Comfort odličovací tampony
Cleanic Soft & Comfort odličovací tampony
133 ks

Kód: CLE1637 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Cleanic Soft & Comfort
133 ks

Popis produktu Cleanic Soft & Comfort

Popis:
Soft & Comfort jsou odličovací tampony od úspěšné značky pleťové kosmetiky Cleanic, spadající do portfolia polské společnosti Harper Hygienics Company. Produkty Cleanic jsou kvalitní, cenově dostupné a díky své snadné použitelnosti a rychlé účinnosti dokonale vhodné pro aktivní ženy. Odličovací tampony Cleanic Soft & Comfort dodávají odličování maximální efektivitu a současně šetrnost a komfort. Šetrné odličovací tamponky Cleanic Soft & Comfort, vyrobené z kvalitní stoprocentní bavlny, pomohou dokonale odstranit make-up a nečistoty z pleti a potěší jemným dotekem. Stejně jako všechny produkty značky Cleanic se vyznačují garantovanou kvalitou. Dosáhněte dokonale čisté pleti snadno, rychle a příjemně s odličovacími tampony Cleanic Soft & Comfort!

Účinky:

  • pomáhají k dokonalému odlíčení pleti
  • šetrně čistí pleť
  • jsou příjemně hebké na dotek

Složení:

  • bavlna

Typ pleti:
Pro všechny typy pleti.

Jak používat:
Vatovým tamponkem šetrně odstraňte z pleti zbytky čisticího přípravku nebo odličovací přípravek naneste přímo na tampon a jemně otírejte pleť.

Vlastnosti

Konzistence
odličovací tamponky
Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Cleanic

Cleanic patří do portfolia polské společnosti Harper Hygienics Company. Specializuje se na pleťovou kosmetiku, přičemž v tomto segmentu dosáhla značných úspěchů (je jednou z nejpopulárnějších značek v jižní a východní Evropě). Cleanic cílí primárně na všechny aktivní ženy, které žijí naplno a mají tak málo času na péči o svůj zevnějšek. Výrobky Cleanic se snadno používají a rychle účinkují. Vzhledem k jejich nízkým cenám si je navíc může dovolit opravdu každý.
Cleanic klade vysoký důraz na kvalitu a bezpečnost. Její sortiment se neustále rozrůstá o další a další produkty, při jejichž vývoji se inspiruje nejnovějšími světovými trendy. Velkou oblibu zákazníků si získaly zejména odstraňovače make-upu, hygienické vatové tyčinky a ubrousky pro intimní hygienu.
Dodejme, že kosmetika Cleanic obdržela řadu prestižních ocenění - vyhrála několik cen Super Product (udělovaných časopisem Mam Dziecko) a opakovaně triumfovala v soutěži FMCG Market Pearls. Značka Cleanic jistě zaujme všechny jedince, kteří si nemohou dovolit trávit dlouhé hodiny v salonech krásy a nechtějí zbytečně utrácet.