CLEANSkin Classic parfémovaná voda pro ženy

CLEAN Skin Classic parfémovaná voda pro ženy
CLEAN Skin Classic parfémovaná voda pro ženy
Výprodej
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
1 374

Ušetříte 31%
60 ml
937

Kód: CLN01448 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
pondělí 20. 9. 2021
Osobní odběr
neděle 19. 9. 2021

Popis CLEAN Skin Classic
Složení

V jednoduchosti je krása a přesvědčí vás o tom i parfémovaná voda pro ženy CLEAN Skin Classic se svou zcela nekomplikovanou vonnou kompozicí. Žádné těžké nebo intenzivní esence. Jen čistota, svěžest a krása, která se zde snoubí v dokonalé harmonii a evokuje pocit láskyplného objetí, hřejivý dotyk kůže a teplo domova.

  • delikátní květinovo-dřevitá vonná kompozice s čistými akordy pižma
  • inspirovaná hřejivým dotekem kůže a pocitem komfortu v milujícím objetí
  • součástí kolekce minimalistických vůní Classic „zelené“ značky Clean

Složení vůně
Do svrchních tónů této vůně se promítá delikátní květinové aroma i křehký půvab lotosového květu. Závan osvěžení poté přinesou akordy melounu a vzdušné tóny. Dále se vonná kompozice rozvíjí do průzračně čistého srdce složeného z kapek rosy, modré růže a vodních tónů. Nejdéle bude vaše smysly těšit vůně bílého pižma v dokonalé harmonii s akcenty vanilky, ambrového a kašmírového dřeva.

Příběh vůně
Vůně CLEAN Skin Classic vznikla v roce 2012 jako součást kolekce Classic od značky Clean. Stejně jako ostatní z této řady i ona má ve své nositelce vyvolat pocity komfortu a bezpečí díky vzpomínkám na něco povědomého a příjemného z každodenního života. Vůně Skin má evokovat přátelská objetí, při kterých na své kůži cítíme hřejivé pohlazení kůže dalšího člověka.

Protože cílem parfémové značky Clean je vytvářet produkty ohleduplné k přírodě, i CLEAN Skin Classic dostanete v ekologickém balení. Vše je z recyklovatelného materiálu a samotné složení parfémované vody je sestaveno s ohledem na udržitelnost životního prostředí. Neobsahuje ftaláty ani složky živočišného původu.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
meloun, lotos, vzdušné tóny
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
kapky rosy, vodní tóny, růže
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambrové dřevo, bílé pižmo, vanilka, kašmírové dřevo
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce CLEAN

Parfémy Clean jsou tou pravou volbou pro všechny milovníky minimalismu. Představují protipól často předesignových a vonnými složkami přehlcených vůní. Vyznačují se čistotou, jednoduchostí a nekomplikovaností. Každý Clean parfém připomíná něco povědomého. Vyvolá ve vás hřejivé vzpomínky na milé životní situace, kdy jste se cítili příjemně, komfortně a plni radosti.

Právě díky minimalistickým kompozicím lze mezi sebou vůně Clean vzájemně kombinovat. Tím vzniká jedinečný koncept vrstvení přinášející nekonečné možnosti. Zvolit si můžete jednu z doporučených kombinací nebo si vytvořit svou unikátní vůni dle momentální nálady.

Clean je navíc jednou z vůbec prvních „zelených“ parfémových značek. Obdivuje krásy země a čerpá z ní inspiraci pro svou tvorbu. I proto se zavázala, že její produkty budou vždy k přírodě ohleduplné. Vůně Clean jsou vhodné i pro alergiky, při kontaktu s pokožku nejsou dráždivé a neobsahují žádné živočišné ingredience. Flakony jsou vyrobeny z recyklovaného i recyklovatelného skla.

Recenze CLEAN Skin Classic