CLEAN Blossom parfémovaná voda pro ženy

CLEAN Blossom parfémovaná voda pro ženy
CLEAN Blossom parfémovaná voda pro ženy
60 ml

Kód: CLN1178 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis CLEAN Blossom
Složení

Díky dámské parfémované vodě Clean Blossom se v jediném okamžiku přenesete do exotických květinových zahrad provoněných šeříkem a květy hořkého pomerančovníku.

  • svěží květinová vůně
  • pro ženy plné něhy
  • vhodná na denní nošení

Složení vůně
Prvotní tóny parfémované vody jsou jemné, podbarvené svěží směsí květů frézie a šeříku. Tuto kombinaci doplňuje tuniské neroli vyvolávající pocit čistoty a lehkosti. S nástupem květinového srdce z karafiátů, lilie, magnólie a pomerančového květu se vaše smysly dostanou do naprosté euforie. Následuje základ vůně tvořený nezaměnitelnými vonnými akordy santalového dřeva, topolu a pižma.

Příběh vůně
Parfémovaná voda Clean Blossom přišla na svět v roce 2016 a okamžitě si získala velkou oblibu. Vůně ztělesňuje silnou, krásnou a sebevědomou ženu, která nemá co skrývat. Svojí vonnou kompozicí připomíná drobný okvětní lístek dopadající na hladinu vody a tančící v rytmu přírody.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
šeřík, frézie, tuniské neroli
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
magnólie, pomerančový květ, lilie, karafiát
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
topol, santalové dřevo, pižmo
Druh vůně
květinová

O značce CLEAN

Parfémy Clean jsou tou pravou volbou pro všechny milovníky minimalismu. Představují protipól často předesignových a vonnými složkami přehlcených vůní. Vyznačují se čistotou, jednoduchostí a nekomplikovaností. Každý Clean parfém připomíná něco povědomého. Vyvolá ve vás hřejivé vzpomínky na milé životní situace, kdy jste se cítili příjemně, komfortně a plni radosti.

Právě díky minimalistickým kompozicím lze mezi sebou vůně Clean vzájemně kombinovat. Tím vzniká jedinečný koncept vrstvení přinášející nekonečné možnosti. Zvolit si můžete jednu z doporučených kombinací nebo si vytvořit svou unikátní vůni dle momentální nálady.

Clean je navíc jednou z vůbec prvních „zelených“ parfémových značek. Obdivuje krásy země a čerpá z ní inspiraci pro svou tvorbu. I proto se zavázala, že její produkty budou vždy k přírodě ohleduplné. Vůně Clean jsou vhodné i pro alergiky, při kontaktu s pokožku nejsou dráždivé a neobsahují žádné živočišné ingredience. Flakony jsou vyrobeny z recyklovaného i recyklovatelného skla.

Recenze CLEAN Blossom