Claudia Schiffer Make Up Nails

vrchní lak na nehty

Claudia Schiffer Make Up Nails vrchní lak na nehty
Claudia Schiffer Make Up Nails vrchní lak na nehty
9 ml
289

Kód: CSF0008 | 1 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Claudia Schiffer Make Up Nails
9 ml | 289

Popis produktu Claudia Schiffer Make Up Nails

Popis:
Vrchní lak na nehty Claudia Schiffer zajistí dlouhotrvající výdrž vaší manikúry. Tento závěrečný krok dodá nehtům potřebnou ochranu a podtrhne zářivost barevné vrstvy. Vrchní lak uzamyká spodní barevné vrstvy, a tím zabraňuje jejich předčasnému odlupování, prodlužuje celkovou výdrž a zajišťuje vysoký lesk.

Lze používat i samostatně pro přirozený vzhled nehtů a jejich posílení.

Účinky:

  • dodává vysoký lesk
  • zajišťuje stálost barvy
  • prodlužuje výdrž

Jak aplikovat:
Naneste na nehty v jedné vrstvě po kompletním zaschnutí barevného laku. Před aplikací neprotřepávajte.

O značce Claudia Schiffer Make Up

Claudia Schiffer je jedna z nejznámějších módních ikon a múz současnosti, jejíž jméno znají miliony žen po celém světě. Nyní je i synonymem jedinečných make-up produktů pro každodenní nošení.

Během své 30leté kariéry se Claudia Schiffer objevila ve více než 1000 prestižních časopisech a stala se tváří těch nejznámějších módních značek. Poznatky o kráse získané během své oslnivé kariéry skvěle využila a ve spolupráci s německou značkou Artdeco vytvořila celou řadu dekorativní kosmetiky.

Claudia Schiffer vzpomíná, jak jí na začátku kariéry pomohl kvalitní make-up zbavit se nervozity. Svou kolekci proto navrhla s jednoduchou vizí – cítit se skvěle za každé situace.  Ať už se tedy ráno probudíte a jdete na kávu, nebo se večer budete procházet po červeném koberci v make-upu Claudia Schiffer se budete při všech příležitostech cítit zkrátka dobře.

Díky spojení s Artdeco, jednou z nejlepších kosmetických společností, může značka Claudia Schiffer Make-Up nabídnout řadu nejkvalitnějších produktů současnosti.

Poznejte tajemství krásy Claudie Schiffer i vy a vyzkoušejte profesionální make-up z kosmetické dílny Artdeco.