Claudia Schiffer Make Up Nails

vrchní lak na nehty

Claudia Schiffer Make Up Nails vrchní lak na nehty
Claudia Schiffer Make Up Nails vrchní lak na nehty
Claudia Schiffer Make Up Nails vrchní lak na nehty
Výprodej
289
Sleva 34%
9 ml
192

Kód: CSF0008 | 5 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Claudia Schiffer Make Up Nails
9 ml | 192

Popis kosmetiky Claudia Schiffer Make Up Nails

Popis:
Vrchní lak na nehty Claudia Schiffer zajistí dlouhotrvající výdrž vaší manikúry. Tento závěrečný krok dodá nehtům potřebnou ochranu a podtrhne zářivost barevné vrstvy. Vrchní lak uzamyká spodní barevné vrstvy, a tím zabraňuje jejich předčasnému odlupování, prodlužuje celkovou výdrž a zajišťuje vysoký lesk.

Lze používat i samostatně pro přirozený vzhled nehtů a jejich posílení.

Účinky:

  • dodává vysoký lesk
  • zajišťuje stálost barvy
  • prodlužuje výdrž

Jak aplikovat:
Naneste na nehty v jedné vrstvě po kompletním zaschnutí barevného laku. Před aplikací neprotřepávajte.

O značce Claudia Schiffer Make Up

Claudia Schiffer je jedna z nejznámějších módních ikon a múz současnosti, jejíž jméno znají miliony žen po celém světě. Nyní je i synonymem jedinečných make-up produktů pro každodenní nošení.

Během své 30leté kariéry se Claudia Schiffer objevila ve více než 1000 prestižních časopisech a stala se tváří těch nejznámějších módních značek. Poznatky o kráse získané během své oslnivé kariéry skvěle využila a ve spolupráci s německou značkou Artdeco vytvořila celou řadu dekorativní kosmetiky.

Claudia Schiffer vzpomíná, jak jí na začátku kariéry pomohl kvalitní make-up zbavit se nervozity. Svou kolekci proto navrhla s jednoduchou vizí – cítit se skvěle za každé situace.  Ať už se tedy ráno probudíte a jdete na kávu, nebo se večer budete procházet po červeném koberci v make-upu Claudia Schiffer se budete při všech příležitostech cítit zkrátka dobře.

Díky spojení s Artdeco, jednou z nejlepších kosmetických společností, může značka Claudia Schiffer Make-Up nabídnout řadu nejkvalitnějších produktů současnosti.

Poznejte tajemství krásy Claudie Schiffer i vy a vyzkoušejte profesionální make-up z kosmetické dílny Artdeco.