Claudia Schiffer Make Up Nails

podkladový lak na nehty

Claudia Schiffer Make Up Nails podkladový lak na nehty
Claudia Schiffer Make Up Nails podkladový lak na nehty
Claudia Schiffer Make Up Nails podkladový lak na nehty
9 ml
289

Kód: CSF0007 | 2 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Claudia Schiffer Make Up Nails
9 ml | 289

Popis kosmetiky Claudia Schiffer Make Up Nails

Popis:
Podkladový lak na nehty Claudia Schiffer perfektně připraví nehty před nanesení laku barevného. Vyrovnáná na nehtech drobné nedokonalosti a zajišťuje lepší přilnavost barevné vrstvy, čímž prodlužuje následnou výdrž laku.

Účinky:

  • rychleshnoucí
  • snadná aplikace
  • prodlužuje výdrž

Jak aplikovat:
Naneste na odlakované a čisté nehty. Nechte zcela zaschnout a následně aplikujte zvolený barevný lak.

O značce Claudia Schiffer Make Up

Claudia Schiffer je jedna z nejznámějších módních ikon a múz současnosti, jejíž jméno znají miliony žen po celém světě. Nyní je i synonymem jedinečných make-up produktů pro každodenní nošení.

Během své 30leté kariéry se Claudia Schiffer objevila ve více než 1000 prestižních časopisech a stala se tváří těch nejznámějších módních značek. Poznatky o kráse získané během své oslnivé kariéry skvěle využila a ve spolupráci s německou značkou Artdeco vytvořila celou řadu dekorativní kosmetiky.

Claudia Schiffer vzpomíná, jak jí na začátku kariéry pomohl kvalitní make-up zbavit se nervozity. Svou kolekci proto navrhla s jednoduchou vizí – cítit se skvěle za každé situace.  Ať už se tedy ráno probudíte a jdete na kávu, nebo se večer budete procházet po červeném koberci v make-upu Claudia Schiffer se budete při všech příležitostech cítit zkrátka dobře.

Díky spojení s Artdeco, jednou z nejlepších kosmetických společností, může značka Claudia Schiffer Make-Up nabídnout řadu nejkvalitnějších produktů současnosti.

Poznejte tajemství krásy Claudie Schiffer i vy a vyzkoušejte profesionální make-up z kosmetické dílny Artdeco.