Claudia Schiffer Make Up Nails

podkladový lak na nehty

Claudia Schiffer Make Up Nails podkladový lak na nehty
Claudia Schiffer Make Up Nails podkladový lak na nehty
9 ml

Kód: CSF0007 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Claudia Schiffer Make Up Nails
9 ml

Popis kosmetiky Claudia Schiffer Make Up Nails

Popis:
Podkladový lak na nehty Claudia Schiffer perfektně připraví nehty před nanesení laku barevného. Vyrovnáná na nehtech drobné nedokonalosti a zajišťuje lepší přilnavost barevné vrstvy, čímž prodlužuje následnou výdrž laku.

Účinky:

  • rychleshnoucí
  • snadná aplikace
  • prodlužuje výdrž

Jak aplikovat:
Naneste na odlakované a čisté nehty. Nechte zcela zaschnout a následně aplikujte zvolený barevný lak.

O značce Claudia Schiffer Make Up

Claudia Schiffer je jedna z nejznámějších módních ikon a múz současnosti, jejíž jméno znají miliony žen po celém světě. Nyní je i synonymem jedinečných make-up produktů pro každodenní nošení.

Během své 30leté kariéry se Claudia Schiffer objevila ve více než 1000 prestižních časopisech a stala se tváří těch nejznámějších módních značek. Poznatky o kráse získané během své oslnivé kariéry skvěle využila a ve spolupráci s německou značkou Artdeco vytvořila celou řadu dekorativní kosmetiky.

Claudia Schiffer vzpomíná, jak jí na začátku kariéry pomohl kvalitní make-up zbavit se nervozity. Svou kolekci proto navrhla s jednoduchou vizí – cítit se skvěle za každé situace.  Ať už se tedy ráno probudíte a jdete na kávu, nebo se večer budete procházet po červeném koberci v make-upu Claudia Schiffer se budete při všech příležitostech cítit zkrátka dobře.

Díky spojení s Artdeco, jednou z nejlepších kosmetických společností, může značka Claudia Schiffer Make-Up nabídnout řadu nejkvalitnějších produktů současnosti.

Poznejte tajemství krásy Claudie Schiffer i vy a vyzkoušejte profesionální make-up z kosmetické dílny Artdeco.