Claudia Schiffer Make Up Lips

transparentní tužka na rty

Claudia Schiffer Make Up Lips transparentní tužka na rty
Claudia Schiffer Make Up Lips transparentní tužka na rty
Claudia Schiffer Make Up Lips transparentní tužka na rty
1,6 g

Kód: CSF0023 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Dárek pro vás
Kupte si jakýkoliv produkt z kategorie pleť nebo líčení alespoň za 790Kč a v košíku si můžete vybrat z několika čisticích produktů na pleť z kolekce Saffee.
Claudia Schiffer Make Up Lips
1,6 g

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Claudia Schiffer Make Up Lips

Transparentní tužka na rty Claudia Schiffer Make Up Lips zajišťuje dlouhotrvající krásu nalíčených rtů a zamezuje rozpíjení rtěnky či lesku s vysoce barevnými pigmenty.

Vlastnosti:

  • vytváří neviditelnou konturu rtů
  • krémová textura tužky se dobře nanáší
  • definuje kontury rtů a vydrží na nich po dlouhou dobu

Složení:

  • jojobový olej – má zvláčňující vlastnosti
  • vitamin E – působí antioxidačně

Vlastnosti

Voděodolné
ne

O značce Claudia Schiffer Make Up

Claudia Schiffer je jedna z nejznámějších módních ikon a múz současnosti, jejíž jméno znají miliony žen po celém světě. Nyní je i synonymem jedinečných make-up produktů pro každodenní nošení.

Během své 30leté kariéry se Claudia Schiffer objevila ve více než 1000 prestižních časopisech a stala se tváří těch nejznámějších módních značek. Poznatky o kráse získané během své oslnivé kariéry skvěle využila a ve spolupráci s německou značkou Artdeco vytvořila celou řadu dekorativní kosmetiky.

Claudia Schiffer vzpomíná, jak jí na začátku kariéry pomohl kvalitní make-up zbavit se nervozity. Svou kolekci proto navrhla s jednoduchou vizí – cítit se skvěle za každé situace.  Ať už se tedy ráno probudíte a jdete na kávu, nebo se večer budete procházet po červeném koberci v make-upu Claudia Schiffer se budete při všech příležitostech cítit zkrátka dobře.

Díky spojení s Artdeco, jednou z nejlepších kosmetických společností, může značka Claudia Schiffer Make-Up nabídnout řadu nejkvalitnějších produktů současnosti.

Poznejte tajemství krásy Claudie Schiffer i vy a vyzkoušejte profesionální make-up z kosmetické dílny Artdeco.