Claudia Schiffer Make Up Eyes

řasenka pro objem

1×
Claudia Schiffer Make Up Eyes řasenka pro objem
Claudia Schiffer Make Up Eyes řasenka pro objem
odstín Black 15 ml

Kód: CSF0025 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Claudia Schiffer Make Up Eyes
odstín Black 15 ml

Popis produktu Claudia Schiffer Make Up Eyes

Řasenka pro objem Claudia Schiffer Make Up Eyes perfektně odděluje řasy od sebe, zhušťuje je a dodává jim dechberoucí objem. Vhodná pro citlivé oči a nositele kontaktních čoček.

Vlastnosti:

  • ultra černé pigmenty zintenzivní každý pohled
  • nevytváří žmolky ani neopadává z řas
  • obalí každou řasu zvlášť, a to od kořínků po konečky
  • nerozmazává se ani po dlouhodobém líčení

Vlastnosti

Barva
černá
Typ řasenky
pro objem
Voděodolné
ne

O značce Claudia Schiffer Make Up

Claudia Schiffer je jedna z nejznámějších módních ikon a múz současnosti, jejíž jméno znají miliony žen po celém světě. Nyní je i synonymem jedinečných make-up produktů pro každodenní nošení.

Během své 30leté kariéry se Claudia Schiffer objevila ve více než 1000 prestižních časopisech a stala se tváří těch nejznámějších módních značek. Poznatky o kráse získané během své oslnivé kariéry skvěle využila a ve spolupráci s německou značkou Artdeco vytvořila celou řadu dekorativní kosmetiky.

Claudia Schiffer vzpomíná, jak jí na začátku kariéry pomohl kvalitní make-up zbavit se nervozity. Svou kolekci proto navrhla s jednoduchou vizí – cítit se skvěle za každé situace.  Ať už se tedy ráno probudíte a jdete na kávu, nebo se večer budete procházet po červeném koberci v make-upu Claudia Schiffer se budete při všech příležitostech cítit zkrátka dobře.

Díky spojení s Artdeco, jednou z nejlepších kosmetických společností, může značka Claudia Schiffer Make-Up nabídnout řadu nejkvalitnějších produktů současnosti.

Poznejte tajemství krásy Claudie Schiffer i vy a vyzkoušejte profesionální make-up z kosmetické dílny Artdeco.