Claudia Schiffer Make Up Eyes

oční stíny

Claudia Schiffer Make Up Eyes oční stíny
Claudia Schiffer Make Up Eyes oční stíny
Claudia Schiffer Make Up Eyes oční stíny
Výprodej
339
Sleva 35%
odstín 118 Bordeaux 1 g
222

Kód: CSF0042 | 2 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 19. 11. 2018
Osobní odběr
Již zítra pondělí 19. 11. 2018
Claudia Schiffer Make Up Eyes
odstín 118 Bordeaux 1 g | 222

Popis kosmetiky Claudia Schiffer Make Up Eyes

Oční stíny Claudia Schiffer Make Up Eyes s matným nebo perlovým povrchem obsahují vysoce barevné pigmenty pro intenzivní a dlouhotrvající denní či večerní líčení.

Vlastnosti:

  • nestírají se a nestékají do linky v ohybu víček
  • snadno se aplikují štětečkem nebo bříšky prstů
  • umožňují vrstvení a stínování s dalšími odstíny

O značce Claudia Schiffer Make Up

Claudia Schiffer je jedna z nejznámějších módních ikon a múz současnosti, jejíž jméno znají miliony žen po celém světě. Nyní je i synonymem jedinečných make-up produktů pro každodenní nošení.

Během své 30leté kariéry se Claudia Schiffer objevila ve více než 1000 prestižních časopisech a stala se tváří těch nejznámějších módních značek. Poznatky o kráse získané během své oslnivé kariéry skvěle využila a ve spolupráci s německou značkou Artdeco vytvořila celou řadu dekorativní kosmetiky.

Claudia Schiffer vzpomíná, jak jí na začátku kariéry pomohl kvalitní make-up zbavit se nervozity. Svou kolekci proto navrhla s jednoduchou vizí – cítit se skvěle za každé situace.  Ať už se tedy ráno probudíte a jdete na kávu, nebo se večer budete procházet po červeném koberci v make-upu Claudia Schiffer se budete při všech příležitostech cítit zkrátka dobře.

Díky spojení s Artdeco, jednou z nejlepších kosmetických společností, může značka Claudia Schiffer Make-Up nabídnout řadu nejkvalitnějších produktů současnosti.

Poznejte tajemství krásy Claudie Schiffer i vy a vyzkoušejte profesionální make-up z kosmetické dílny Artdeco.