Claudia Schiffer Make Up Eyes

krémové oční stíny

Claudia Schiffer Make Up Eyes krémové oční stíny
Výprodej
469

Ušetříte 33%
odstín 20 Steel 4 g
314

Kód: CSF0038 | 1 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 20. 5. 2019
Osobní odběr
Již zítra pondělí 20. 5. 2019
Claudia Schiffer Make Up Eyes
odstín 20 Steel 4 g | 314

Popis kosmetiky Claudia Schiffer Make Up Eyes

Krémové oční stíny Claudia Schiffer Make Up Eyes s vysoce pigmentovanou barvou snadno ulpívají na víčkách a zintenzivní váš pohled perlovou nebo matnou povrchovou úpravou.

Vlastnosti:

  • vydrží na víčkách po dlouhou dobu a nestékají do linky
  • snadno se aplikují a jednotlivé odstíny se skvěle doplňují
  • dermatologicky testováno, neobsahuje parabeny

O značce Claudia Schiffer Make Up

Claudia Schiffer je jedna z nejznámějších módních ikon a múz současnosti, jejíž jméno znají miliony žen po celém světě. Nyní je i synonymem jedinečných make-up produktů pro každodenní nošení.

Během své 30leté kariéry se Claudia Schiffer objevila ve více než 1000 prestižních časopisech a stala se tváří těch nejznámějších módních značek. Poznatky o kráse získané během své oslnivé kariéry skvěle využila a ve spolupráci s německou značkou Artdeco vytvořila celou řadu dekorativní kosmetiky.

Claudia Schiffer vzpomíná, jak jí na začátku kariéry pomohl kvalitní make-up zbavit se nervozity. Svou kolekci proto navrhla s jednoduchou vizí – cítit se skvěle za každé situace.  Ať už se tedy ráno probudíte a jdete na kávu, nebo se večer budete procházet po červeném koberci v make-upu Claudia Schiffer se budete při všech příležitostech cítit zkrátka dobře.

Díky spojení s Artdeco, jednou z nejlepších kosmetických společností, může značka Claudia Schiffer Make-Up nabídnout řadu nejkvalitnějších produktů současnosti.

Poznejte tajemství krásy Claudie Schiffer i vy a vyzkoušejte profesionální make-up z kosmetické dílny Artdeco.