Claudia Schiffer Make Up Accessoriesvelký štětec na oční stíny

Claudia Schiffer Make Up Accessories velký štětec na oční stíny
Claudia Schiffer Make Up Accessories velký štětec na oční stíny
Doprava zdarma
velký štětec na oční stíny
519

Kód: CSF0084 | 4 ks skladem
1
U Vás kurýrem PPL
čtvrtek 2. 4. 2020

Popis produktu Claudia Schiffer Make Up Accessories

Velký štětec na oční stíny Claudia Schiffer Make Up Accessories je vhodný pro aplikaci práškových očních stínů. Při nanášení nezpůsobuje sypání stínů okolo očí.

Vlastnosti:

  • má plochou a pevnou štětinovou hlavu s krátkými štětinami
  • vysoce kvalitní štětiny jsou přírodního původu a nevypadávají
  • umožňuje precizní a přesné nanášení očních stínů a stínování

O značce Claudia Schiffer Make Up

Claudia Schiffer je jedna z nejznámějších módních ikon a múz současnosti, jejíž jméno znají miliony žen po celém světě. Nyní je i synonymem jedinečných make-up produktů pro každodenní nošení.

Během své 30leté kariéry se Claudia Schiffer objevila ve více než 1000 prestižních časopisech a stala se tváří těch nejznámějších módních značek. Poznatky o kráse získané během své oslnivé kariéry skvěle využila a ve spolupráci s německou značkou Artdeco vytvořila celou řadu dekorativní kosmetiky.

Claudia Schiffer vzpomíná, jak jí na začátku kariéry pomohl kvalitní make-up zbavit se nervozity. Svou kolekci proto navrhla s jednoduchou vizí – cítit se skvěle za každé situace.  Ať už se tedy ráno probudíte a jdete na kávu, nebo se večer budete procházet po červeném koberci v make-upu Claudia Schiffer se budete při všech příležitostech cítit zkrátka dobře.

Díky spojení s Artdeco, jednou z nejlepších kosmetických společností, může značka Claudia Schiffer Make-Up nabídnout řadu nejkvalitnějších produktů současnosti.

Poznejte tajemství krásy Claudie Schiffer i vy a vyzkoušejte profesionální make-up z kosmetické dílny Artdeco.

Recenze Claudia Schiffer Make Up Accessories