Claudia Schiffer Make Up Accessories

univerzální štětec

1×
Claudia Schiffer Make Up Accessories univerzální štětec
Claudia Schiffer Make Up Accessories univerzální štětec
univerzální štětec

Kód: CSF0083 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Claudia Schiffer Make Up Accessories
univerzální štětec

Popis produktu Claudia Schiffer Make Up Accessories

Univerzální štětec Claudia Schiffer Make Up Accessories se hodí pro aplikaci líčidel práškové textury. Dlouhé a vysoce kvalitní přírodní štětiny hladce kloužou po pleti.

Vlastnosti:

  • má kulatě vázanou, hustou štětinovou hlavu, která se snadno čistí
  • super měkké štětiny nedráždí pleť a nevypadávají
  • má všestranné použití na make-up i tvářenku a pohodlně se drží

O značce Claudia Schiffer Make Up

Claudia Schiffer je jedna z nejznámějších módních ikon a múz současnosti, jejíž jméno znají miliony žen po celém světě. Nyní je i synonymem jedinečných make-up produktů pro každodenní nošení.

Během své 30leté kariéry se Claudia Schiffer objevila ve více než 1000 prestižních časopisech a stala se tváří těch nejznámějších módních značek. Poznatky o kráse získané během své oslnivé kariéry skvěle využila a ve spolupráci s německou značkou Artdeco vytvořila celou řadu dekorativní kosmetiky.

Claudia Schiffer vzpomíná, jak jí na začátku kariéry pomohl kvalitní make-up zbavit se nervozity. Svou kolekci proto navrhla s jednoduchou vizí – cítit se skvěle za každé situace.  Ať už se tedy ráno probudíte a jdete na kávu, nebo se večer budete procházet po červeném koberci v make-upu Claudia Schiffer se budete při všech příležitostech cítit zkrátka dobře.

Díky spojení s Artdeco, jednou z nejlepších kosmetických společností, může značka Claudia Schiffer Make-Up nabídnout řadu nejkvalitnějších produktů současnosti.

Poznejte tajemství krásy Claudie Schiffer i vy a vyzkoušejte profesionální make-up z kosmetické dílny Artdeco.