Claudia Schiffer Make Up Accessories

štětec na domalování drobných detailů

1×
Claudia Schiffer Make Up Accessories štětec na domalování drobných detailů
Claudia Schiffer Make Up Accessories štětec na domalování drobných detailů
štětec na domalování drobných detailů

Kód: CSF0088 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Claudia Schiffer Make Up Accessories
štětec na domalování drobných detailů

Popis produktu Claudia Schiffer Make Up Accessories

Štětec na domalování drobných detailů Claudia Schiffer Make Up Accessories je ideální pro definování stínů v záhybu očních víček a nakreslení očních linek nad řasami a pod nimi.

Vlastnosti:

  • vhodný pro práškové a krémové textury líčidel
  • má kulatě vázanou, krátkou štětinovou hlavu
  • pevně spojené přírodní štětiny nevypadávají a nelámou se

O značce Claudia Schiffer Make Up

Claudia Schiffer je jedna z nejznámějších módních ikon a múz současnosti, jejíž jméno znají miliony žen po celém světě. Nyní je i synonymem jedinečných make-up produktů pro každodenní nošení.

Během své 30leté kariéry se Claudia Schiffer objevila ve více než 1000 prestižních časopisech a stala se tváří těch nejznámějších módních značek. Poznatky o kráse získané během své oslnivé kariéry skvěle využila a ve spolupráci s německou značkou Artdeco vytvořila celou řadu dekorativní kosmetiky.

Claudia Schiffer vzpomíná, jak jí na začátku kariéry pomohl kvalitní make-up zbavit se nervozity. Svou kolekci proto navrhla s jednoduchou vizí – cítit se skvěle za každé situace.  Ať už se tedy ráno probudíte a jdete na kávu, nebo se večer budete procházet po červeném koberci v make-upu Claudia Schiffer se budete při všech příležitostech cítit zkrátka dobře.

Díky spojení s Artdeco, jednou z nejlepších kosmetických společností, může značka Claudia Schiffer Make-Up nabídnout řadu nejkvalitnějších produktů současnosti.

Poznejte tajemství krásy Claudie Schiffer i vy a vyzkoušejte profesionální make-up z kosmetické dílny Artdeco.