Claudia Schiffer Make Up Accessories

štětec na aplikaci pudru

Claudia Schiffer Make Up Accessories štětec na aplikaci pudru
Claudia Schiffer Make Up Accessories štětec na aplikaci pudru
štětec na aplikaci pudru

Kód: CSF0080 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Claudia Schiffer Make Up Accessories
štětec na aplikaci pudru

Popis produktu Claudia Schiffer Make Up Accessories

Štětec na aplikaci pudru Claudia Schiffer Make Up Accessories zajišťuje rovnoměrné nanesení práškového nebo kompaktního pudru na pleť.

Vlastnosti:

  • vyrábí se z kvalitních syntetických a přírodních štětin
  • zachytává optimální dávku sypkého make-upu
  • štětiny vytváří objemnou štětinovou hlavu a nevypadávají
  • širší rukojeť skvěle padne do ruky

O značce Claudia Schiffer Make Up

Claudia Schiffer je jedna z nejznámějších módních ikon a múz současnosti, jejíž jméno znají miliony žen po celém světě. Nyní je i synonymem jedinečných make-up produktů pro každodenní nošení.

Během své 30leté kariéry se Claudia Schiffer objevila ve více než 1000 prestižních časopisech a stala se tváří těch nejznámějších módních značek. Poznatky o kráse získané během své oslnivé kariéry skvěle využila a ve spolupráci s německou značkou Artdeco vytvořila celou řadu dekorativní kosmetiky.

Claudia Schiffer vzpomíná, jak jí na začátku kariéry pomohl kvalitní make-up zbavit se nervozity. Svou kolekci proto navrhla s jednoduchou vizí – cítit se skvěle za každé situace.  Ať už se tedy ráno probudíte a jdete na kávu, nebo se večer budete procházet po červeném koberci v make-upu Claudia Schiffer se budete při všech příležitostech cítit zkrátka dobře.

Díky spojení s Artdeco, jednou z nejlepších kosmetických společností, může značka Claudia Schiffer Make-Up nabídnout řadu nejkvalitnějších produktů současnosti.

Poznejte tajemství krásy Claudie Schiffer i vy a vyzkoušejte profesionální make-up z kosmetické dílny Artdeco.