Claudia Schiffer Make Up Accessories

ořezávátko na kosmetické tužky

Claudia Schiffer Make Up Accessories ořezávátko na kosmetické tužky
Claudia Schiffer Make Up Accessories ořezávátko na kosmetické tužky

Kód: CSF0076 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Claudia Schiffer Make Up Accessories

Popis produktu Claudia Schiffer Make Up Accessories

Ořezávátko na kosmetické tužky Claudia Schiffer Make Up Accessories obsahuje vysoce kvalitní a odolné nože, které nerezaví a neztupují se.

Vlastnosti:

  • dvojité ořezávátko je vhodné pro klasické tužky i krajony
  • snadno ovladatelný „klikací“ systém slouží pro vyprázdnění zbytků
  • precizně ořeže dřevěné tužky na oči, obočí a rty

O značce Claudia Schiffer Make Up

Claudia Schiffer je jedna z nejznámějších módních ikon a múz současnosti, jejíž jméno znají miliony žen po celém světě. Nyní je i synonymem jedinečných make-up produktů pro každodenní nošení.

Během své 30leté kariéry se Claudia Schiffer objevila ve více než 1000 prestižních časopisech a stala se tváří těch nejznámějších módních značek. Poznatky o kráse získané během své oslnivé kariéry skvěle využila a ve spolupráci s německou značkou Artdeco vytvořila celou řadu dekorativní kosmetiky.

Claudia Schiffer vzpomíná, jak jí na začátku kariéry pomohl kvalitní make-up zbavit se nervozity. Svou kolekci proto navrhla s jednoduchou vizí – cítit se skvěle za každé situace.  Ať už se tedy ráno probudíte a jdete na kávu, nebo se večer budete procházet po červeném koberci v make-upu Claudia Schiffer se budete při všech příležitostech cítit zkrátka dobře.

Díky spojení s Artdeco, jednou z nejlepších kosmetických společností, může značka Claudia Schiffer Make-Up nabídnout řadu nejkvalitnějších produktů současnosti.

Poznejte tajemství krásy Claudie Schiffer i vy a vyzkoušejte profesionální make-up z kosmetické dílny Artdeco.