Clarisonic Brush Head Pedi náhradní sonická hlavnice na zjemnění chodidel

Clarisonic Brush Head Pedi náhradní sonická hlavnice na zjemnění chodidel
Clarisonic Brush Head Pedi náhradní sonická hlavnice na zjemnění chodidel
789

Kód: CLS04427 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Clarisonic Brush Head Pedi
Vlastnosti

Hebká upravená kůže na chodidlech nemusí být jen pouhé přání. Náhradní sonická hlavice na zjemnění chodidel Clarisonic Brush Head Pedi bleskově vyhladí drsnou kůži na nohou s dokonalým výsledkem. Proměňte sen ve skutečnost lusknutím prstu a užívejte si svá chodidla nejen v letních sandálkách, ale po celý rok.

Vlastnosti:

  • odstraňuje odumřelé kožní buňky
  • zanechává chodidla měkká a příjemná na dotek

Materiál:

  • nerezová ocel

Jak používat:
Náhradní hlavici používejte jako součást zařízení Clarisonic Pedi. Pro perfektní péči pečujte o oblast chodidel 2× týdně.

Vlastnosti

Typ pokožky
suchá, normální
Efekt
voděodolný

O značce Clarisonic

Svěží a zářivá pleť představuje dokonalý základ krásy. Přesvědčte se o tom se značkou Clarisonic, která pomohla proměnit pleť už milionům zákazníků. Právě vaše kůže je totiž tím, co denně ukazujete světu.

Když se v roce 2001 rozhodla skupina vědců definitivně vyzrát na ucpané póry, hledali cesty k vytvoření přístroje, který by čistil pleť skutečně perfektně. Nejen že uspěli, ale přišli se zcela novým způsobem péče o pleť. Zrodil se čisticí kartáček Clarisonic. Dnes po letech výzkumu a vývoje přináší Clarisonic možnost sonického čištění prostřednictvím přístroje, který pomáhá zlepšovat pleť během pouhých 60 sekund.

Ve vývoji Clarisonic neustále pokračuje. Chytrý kartáček Clarisonic Mia se umí přizpůsobit přímo potřebám vaší pleti. A kartáčové hlavy Clarisonic vám zase zajistí i zpevňující masáž, rozjasní oční okolí nebo pomohou s aplikací male-upu. Každé zařízení, hlava kartáčku i každý pečující produkt je vytvořen tak, aby značka dostála svého poslání – proměnit to, jak se lidé cítí ve své kůži.

Recenze Clarisonic Brush Head Pedi