Clarisonic Brush Head Firming Massage náhradní hlavice pro čisticí kartáček na pleť s masážním diskem

Clarisonic Brush Head Firming Massage náhradní hlavice pro čisticí kartáček na pleť s masážním diskem
Clarisonic Brush Head Firming Massage náhradní hlavice pro čisticí kartáček na pleť s masážním diskem
Výprodej
1 703

Kód: CLS04408 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 12. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra středa 12. 5. 2021

Popis Clarisonic Brush Head Firming Massage

Dopřejte své pleti plnohodnotnou masáž jako v kosmetickém salonu každý den. Masážní hlavice Clarisonic Brush Head Firming Massage zanechá vaši tvář dokonale zklidněnou a zrelaxovanou. Patentovaná oscilační technologie vyvine až 27 000 mikro zpevňujících masážních pohybů za pouhé 3 minut. Díky pravidelnému používání se tak pleť stává o poznání pevnější a kontury obličeje, krku a dekoltu jsou viditelně pozvednuté.

Zároveň zlepšuje vstřebávání produktů pleťové péče, a tudíž je ideální pro použití s vaším oblíbeným hydratačním krémem nebo s noční protistárnoucí péčí.

Vlastnosti:

  • účinně bojuje až s 15 příznaky stárnutí pleti
  • jemně pleť masíruje, zklidňuje a podporuje její zpevnění
  • snižuje výskyt jemných linek a vrásek
  • po 12 týdnech používání viditelně redukuje známky stárnutí
  • zlepšuje vstřebávání pečujících přípravků
  • obnovuje kontury obličeje

Technická specifikace:

  • 27 000 mikro zpevňujících masážních pohybů během 1 použití
  • vhodné pro použití na obličej, krk a dekolt
  • při používání 2× denně se indikátor výměny rozsvítí po 6 měsících
  • kompatibilní se zařízením Clarisonic Mia Smart a Smart Profile Uplift

Jak používat:
Používejte pravidelně každé ráno a večer. Nasaďte hlavici na svůj čisticí kartáček Clarisonic. Na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu můžete nanést svůj oblíbený krém proti stárnutí. Začněte masáží krku, poté přejděte na oblast čelistí a přesouvejte se směrem vzhůru až k čelu. Přístroj je nastaven na 3minutovou masáž.

O značce Clarisonic

Svěží a zářivá pleť představuje dokonalý základ krásy. Přesvědčte se o tom se značkou Clarisonic, která pomohla proměnit pleť už milionům zákazníků. Právě vaše kůže je totiž tím, co denně ukazujete světu.

Když se v roce 2001 rozhodla skupina vědců definitivně vyzrát na ucpané póry, hledali cesty k vytvoření přístroje, který by čistil pleť skutečně perfektně. Nejen že uspěli, ale přišli se zcela novým způsobem péče o pleť. Zrodil se čisticí kartáček Clarisonic. Dnes po letech výzkumu a vývoje přináší Clarisonic možnost sonického čištění prostřednictvím přístroje, který pomáhá zlepšovat pleť během pouhých 60 sekund.

Ve vývoji Clarisonic neustále pokračuje. Chytrý kartáček Clarisonic Mia se umí přizpůsobit přímo potřebám vaší pleti. A kartáčové hlavy Clarisonic vám zase zajistí i zpevňující masáž, rozjasní oční okolí nebo pomohou s aplikací male-upu. Každé zařízení, hlava kartáčku i každý pečující produkt je vytvořen tak, aby značka dostála svého poslání – proměnit to, jak se lidé cítí ve své kůži.

Recenze Clarisonic Brush Head Firming Massage