ClarinsFace Make-Up Instant Smooth korekční tyčinka pro okamžité vyhlazení vrásek

 • Clarins Face Make-Up Instant Smooth korekční tyčinka pro okamžité vyhlazení vrásek
 • Clarins Face Make-Up Instant Smooth korekční tyčinka pro okamžité vyhlazení vrásek 1
 • Clarins Face Make-Up Instant Smooth korekční tyčinka pro okamžité vyhlazení vrásek 2
 • Clarins Face Make-Up Instant Smooth korekční tyčinka pro okamžité vyhlazení vrásek 3
   více

  Varianty Clarins Face Make-Up Instant Smooth

  • Clarins Face Make-Up Instant Smooth korekční tyčinka pro okamžité vyhlazení vrásek (Instant Smooth Line Correcting Concentrate) 3 mlkorekční tyčinka pro okamžité vyhlazení vrásek 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   (Instant Smooth Line Correcting Concentrate) 3 ml
   Kód: CLR0591

  Další produkty Clarins Face Make-Up Instant Smooth

  Nahoru

  Popis kosmetiky Clarins Face Make-Up Instant Smooth

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Vlastnosti

  pleť

  pro všechny typy pleti

  Popis:

  Clarins korekční tyčinka pro okamžité vyhlazení vrásek odstraní jakékoliv nedokonalosti kdykoliv během dne. Speciální složení korekční tyčinky přináší okamžité i dlouhotrvající výsledky. Díky dermaxylu, peptidu se schopností účinně vyhlazovat vrásky, mizí drobné mimické linky i hlubší rýhy. Mikroperly z akátovníku zmenšují nejen vrásky, ale i póry a nedokonalosti. Pleť je tak zkrášlená a bez jediné chyby.
  Clarins korekční tyčinka pro okamžité vyhlazení vrásek je vybavena speciálními Soft Focus pigmenty, které okamžitě opticky vyplní vrásky. Špičkový aplikátor zaručuje přesnou aplikaci, se kterou je vaše pleť krásná a bezchybná v průběhu celého dne. 

  Účinky:

  • redukuje nedokonalosti
  • vyhlazuje vrásky a drobné linky
  • zmenšuje póry
  • zvláčňuje
  • zjemňuje

  Složení:

  • Dermaxyl® - peptid se schopností účinně vyhlazovat vrásky
  • mikroperly z akátovníku – redukuje drobné linky, póry a nedokonalosti
  • Soft Focus pigmenty se schopností opticky odstraňovat vrásky

  Typ pleti:

  Vhodné pro všechny typy pleti.

  Jak aplikovat:

  Pomocí aplikátoru naneste na vrásky, zvětšení póry a nedokonalosti, které chcete redukovat.

  Nahoru

  O značce Clarins

  Clarins - vášeň pro krásu. Clarins je synonymem prestiže na poli péče o pleť a líčení. Tato francouzská luxusní kosmetická značka se zrodila v roce 1954, kdy si student medicíny Jacques Courtin-Clarins otevřel v Paříži první institut krásy. Tehdy započala úchvatná historie jedné z nejúspěšnějších kosmetických značek vůbec. Dnes je značka Clarins zastoupena ve 150 zemích po celém světě, kde má miliony věrných zákaznic. Najdeme mezi nimi i ty nejkrásnější a nejzářivější hvězdy světa módy a showbusinessu, jako jsou Eva Longoria, Madonna, Naomi Watts, Reese Witherspoon, Lucy Liu, Cindy Crawford nebo Kate Moss.Filozofie značky Clarins je založená na odpovědném přístupu k životnímu prostředí, a tak upřednostňuje rostlinné složení produktů. V kosmetických laboratořích Clarins neustále probíhá ve spolupráci s lékaři, biology, kosmetology a dalšími odborníky analyzování a testování tisíců rostlin s cílem využít nejúčinnější extrakty v té nejlepší koncentraci pro optimální výsledky. Široká paleta produktů značky Clarins pro líčení a péči o pleť a tělo nabízí účinná řešení pro každou individuální potřebu. A jsou to řešení z hlubin přírody a v souladu s ní, založená na dlouholeté tradici odpovědného výzkumu, specifického know-how a hlubokého respektu k ženám a kráse.Clarins je více než jen značka, znamená také závazek učinit život krásnějším, respektovat přírodu a ochraňovat biodiversitu. A v neposlední řadě je Clarins příběhem úspěchu výjimečné rodiny, která z generace na generaci předává dále svou vášeň pro krásu a oddanost jejímu dosahování. A i při velikosti značky se skutečně stále jedná o rodinný podnik. Synové zakladatele, bratři Olivier a Christian Courtin Clarinsovi, a jejich rodiny vlastní 100 % společnosti. Clarins, to je krása z Francie založená na rostlinném složení. Kombinace přírody a vědy. 50 let praxe v institutech krásy. Nekončící inovace. Neustále vylepšované ikonické produkty. Závazek učinit život krásnějším.„Pro ženu líbit se sobě a druhým znamená existovat." (Jacques Courtin-Clarins)"Pro Clarins znamená příroda nekonečný zdroj inspirace a inovace." (Dr. Olivier Courtin-Clarins)

  Nahoru

  Hodnocení Clarins Face Make-Up Instant Smooth

  Co si o Clarins Face Make-Up Instant Smooth myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší