Clarins Eye Make-Up Wonder Perfect 4Dkosmetická sada I. pro ženy

Clarins Eye Make-Up Wonder Perfect 4D kosmetická sada I. pro ženy
Clarins Eye Make-Up Wonder Perfect 4D kosmetická sada I. pro ženy
kosmetická sada I. pro ženy

Kód: CLR03247 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Wonder Perfect 4D Mascara #01 Perfect Black objemová a prodlužující řasenka 8 ml + Crayon Khol #01 Carbon Black kajalová tužka na oči 0,39 g + Instant Concealer #02 Medium dlouhotrvající korektor s vyhlazujícím efektem 5 ml + kosmetická taštička

  • Složení
  • O značce
  • Recenze

Vlastnosti

Typ sady
dárková sada

O značce Clarins

Přírodní ingredience, ohleduplnost k životnímu prostředí a láska k péči o pleť. To je francouzská kosmetika Clarins, která používá ve svých přípravcích přes 250 různých rostlinných extraktů. Všechny jsou pečlivě vybírány pro svou účinnost a každá z nich je získávána s maximální šetrností k přírodě.

Historie značky Clarins sahá až do roku 1954, kdy Jacques Courtin-Clarins otevřel svůj první Clarinsův institut. Zakladatel značky věřil, že úspěch a štěstí jsou neoddělitelně spjaty s krásou. Tehdy šlo o odvážné tvrzení, které si však velmi brzy vzaly ženy za své a obliba značky začala stoupat.

Vědci z laboratoří Clarins jsou dnes považováni za průkopníky v oblasti péče o pleť a mohou se pyšnit řadou průlomových receptur, jež nemají v kosmetickém průmyslu konkurenci. Mezi nejoblíbenější produkty této francouzské značky patří intenzivní sérum proti stárnutí pleti Clarins Double Serum, pudrový make-up Clarins Skin Illusion či vyhlášený hydratační krém Clarins Hydra-Essentiel. A v kabelkách žen po celém světě pak najdete oblíbený Clarins olej na rty. Přesvědčte se o kvalitě francouzské kosmetiky na vlastní kůži!

Recenze Clarins Eye Make-Up Wonder Perfect 4D