Clarins Eye Make-Up Ombre Velvetkrémové oční stíny

Clarins Eye Make-Up Ombre Velvet krémové oční stíny
Clarins Eye Make-Up Ombre Velvet krémové oční stíny
4 g
501

  • Clarins Eye Make-Up Ombre Velvet krémové oční stíny
  • Clarins Eye Make-Up Ombre Velvet krémové oční stíny
  • Clarins Eye Make-Up Ombre Velvet krémové oční stíny
Kód: CLR02566 | Více než 5 ks skladem
1
Zásilkovna
pondělí 30. 3. 2020

Vlastnosti

Efekt
saténový

O značce Clarins

Přírodní ingredience, ohleduplnost k životnímu prostředí a láska k péči o pleť. To je francouzská kosmetika Clarins, která používá ve svých přípravcích přes 250 různých rostlinných extraktů. Všechny jsou pečlivě vybírány pro svou účinnost a každá z nich je získávána s maximální šetrností k přírodě.

Historie značky Clarins sahá až do roku 1954, kdy Jacques Courtin-Clarins otevřel svůj první Clarinsův institut. Zakladatel značky věřil, že úspěch a štěstí jsou neoddělitelně spjaty s krásou. Tehdy šlo o odvážné tvrzení, které si však velmi brzy vzaly ženy za své a obliba značky začala stoupat.

Vědci z laboratoří Clarins jsou dnes považováni za průkopníky v oblasti péče o pleť a mohou se pyšnit řadou průlomových receptur, jež nemají v kosmetickém průmyslu konkurenci. Mezi nejoblíbenější produkty této francouzské značky patří intenzivní sérum proti stárnutí pleti Clarins Double Serum, pudrový make-up Clarins Skin Illusion či vyhlášený hydratační krém Clarins Hydra-Essentiel. A v kabelkách žen po celém světě pak najdete oblíbený Clarins olej na rty. Přesvědčte se o kvalitě francouzské kosmetiky na vlastní kůži!

Recenze Clarins Eye Make-Up Ombre Velvet