ClarinsEverlasting Youth Fluid rozjasňující make-up SPF 15

2×
Clarins Everlasting Youth Fluid rozjasňující make-up SPF 15
Clarins Everlasting Youth Fluid rozjasňující make-up SPF 15

Navraťte své pleti mladistvou záři díky líčení. Rozjasňující make-up SPF 15 Clarins Everlasting Youth Fluid s obsahem komplexu Skin Tone Optimizing mění obličej den ode dne k lepšímu. Perfektně kryje projevy stárnutí i nedokonalosti a zároveň zpevňuje a vypíná povrch pleti. Výsledkem je zářivý a mladistvý look, který vám ubere několik let kdykoliv si jen budete přát.

Vlastnosti:

  • dodává obličeji komplexní rozjasnění
  • hydratuje a zjemňuje povrch pleti
  • kryje stařecké skvrny a nedokonalosti
  • dodává mladistvější vzhled
  • chrání pleť před slunečním zářením

Výsledky testování:
→ se 104 účastníky po dobu 21 dní

  • 81 % zúčastněných zaznamenalo viditelné omlazení pleti díky rozjasnění během pouhých 3 týdnů

Složení:

  • komplex Skin Tone Optimizing – vyhlazuje pleť a dodává jí záři
  • výtažek z čekanky obecné – napomáhá dosáhnout komplexního rozjasnění
  • výtažek z červené mořské řasy – eliminuje odumřelé kožní buňky a zlepšuje jas pleti
  • SPF – chrání pleť před škodlivými účinky slunečního záření

Jak aplikovat:
Make-up nanášejte od středu obličeje směrem k jeho okrajům. Dbejte na důkladné rozetření zejména na krku, kolem linie vlasů a okolo uší.

Vlastnosti

Konzistence
fluid
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Ochranný faktor
střední ochrana (SPF 15 – SPF 25)
Účinek
rozjasnění, sjednocení
Typ krytí
střední
Ochrana proti slunci
s SPF
Odstín make-upu
light

Přírodní ingredience, ohleduplnost k životnímu prostředí a láska k péči o pleť. To je francouzská kosmetika Clarins, která používá ve svých přípravcích přes 250 různých rostlinných extraktů. Všechny jsou pečlivě vybírány pro svou účinnost a každá z nich je získávána s maximální šetrností k přírodě.

Historie značky Clarins sahá až do roku 1954, kdy Jacques Courtin-Clarins otevřel svůj první Clarinsův institut. Zakladatel značky věřil, že úspěch a štěstí jsou neoddělitelně spjaty s krásou. Tehdy šlo o odvážné tvrzení, které si však velmi brzy vzaly ženy za své a obliba značky začala stoupat.

Vědci z laboratoří Clarins jsou dnes považováni za průkopníky v oblasti péče o pleť a mohou se pyšnit řadou průlomových receptur, jež nemají v kosmetickém průmyslu konkurenci. Mezi nejoblíbenější produkty této francouzské značky patří intenzivní sérum proti stárnutí pleti Clarins Double Serum, pudrový make-up Clarins Skin Illusion či vyhlášený hydratační krém Clarins Hydra-Essentiel. A v kabelkách žen po celém světě pak najdete oblíbený Clarins olej na rty. Přesvědčte se o kvalitě francouzské kosmetiky na vlastní kůži!