ClarinsEye Make-Up Wonder Volume řasenka pro objem a oddělení řas

   • Clarins Eye Make-Up Wonder Volume řasenka pro objem a oddělení řas
   • Clarins Eye Make-Up Wonder Volume řasenka pro objem a oddělení řas 1
   • Clarins Eye Make-Up Wonder Volume řasenka pro objem a oddělení řas 2
   • Clarins Eye Make-Up Wonder Volume řasenka pro objem a oddělení řas 3
   • Clarins Eye Make-Up Wonder Volume řasenka pro objem a oddělení řas 4
     více

    Varianty Clarins Eye Make-Up Wonder Volume

    • Clarins Eye Make-Up Wonder Volume řasenka pro objem a oddělení řas odstín 01 Wonder Black (Wonder Volume Mascara) 7 mlřasenka pro objem a oddělení řas 

     Toto zboží není momentálně k dispozici.

     odstín 01 Wonder Black (Wonder Volume Mascara) 7 ml
     Kód: CLR0203

    Nahoru

    Popis kosmetiky Clarins Eye Make-Up Wonder Volume

    Hodnocení

    Jednoduchost aplikace

    Kosmetická kvalita

    Spokojenost s výsledkem

    Vlastnosti

    barva

    černá

    voděodolné

    ne

    Popis:

    Objemová řasenka Clarins vytvoří na vašich řasách kouzlo! Pokročilá a inovační řasenka populární značky Clarins zaručí řasám objem a krásu. Vytvoří perfektní nalíčení, které vydrží po celý den. Díky vzorci Wonder-Full komplex získáte neuvěřitelný objem již při prvním tahu štětečkem. Kartáček řasenky Clarins odděluje každou řasu od kořínků až ke konečkům a vytvoří precizní nalíčení. Řasy jsou viditelně silnější a natočené, vypadají lesklejší. Vhodná pro citlivé oči a nositelky kontaktních čoček.

    Účinky:

    • několikanásobně zvětší objem řas
    • řasy jsou perfektně natočené, posílené a chráněné
    • nedochází ke slepení
    • intenzivnější zabarvení řas
    • nerozmazává se a nedrolí
    • dlouhotrvající efekt

    Složení:

    • extrakty z pšeničných klíčků – stimulují růst řas
    • palmový olej – umožňuje snadné nanášení bez slepení

    Jak aplikovat:

    Nanášejte řasenku od kořínků ke konečkům, pro výraznější a hlubší nalíčení aplikujte druhou vrstvu.

    Nahoru

    O značce Clarins

    Clarins - vášeň pro krásu. Clarins je synonymem prestiže na poli péče o pleť a líčení. Tato francouzská luxusní kosmetická značka se zrodila v roce 1954, kdy si student medicíny Jacques Courtin-Clarins otevřel v Paříži první institut krásy. Tehdy započala úchvatná historie jedné z nejúspěšnějších kosmetických značek vůbec. Dnes je značka Clarins zastoupena ve 150 zemích po celém světě, kde má miliony věrných zákaznic. Najdeme mezi nimi i ty nejkrásnější a nejzářivější hvězdy světa módy a showbusinessu, jako jsou Eva Longoria, Madonna, Naomi Watts, Reese Witherspoon, Lucy Liu, Cindy Crawford nebo Kate Moss.Filozofie značky Clarins je založená na odpovědném přístupu k životnímu prostředí, a tak upřednostňuje rostlinné složení produktů. V kosmetických laboratořích Clarins neustále probíhá ve spolupráci s lékaři, biology, kosmetology a dalšími odborníky analyzování a testování tisíců rostlin s cílem využít nejúčinnější extrakty v té nejlepší koncentraci pro optimální výsledky. Široká paleta produktů značky Clarins pro líčení a péči o pleť a tělo nabízí účinná řešení pro každou individuální potřebu. A jsou to řešení z hlubin přírody a v souladu s ní, založená na dlouholeté tradici odpovědného výzkumu, specifického know-how a hlubokého respektu k ženám a kráse.Clarins je více než jen značka, znamená také závazek učinit život krásnějším, respektovat přírodu a ochraňovat biodiversitu. A v neposlední řadě je Clarins příběhem úspěchu výjimečné rodiny, která z generace na generaci předává dále svou vášeň pro krásu a oddanost jejímu dosahování. A i při velikosti značky se skutečně stále jedná o rodinný podnik. Synové zakladatele, bratři Olivier a Christian Courtin Clarinsovi, a jejich rodiny vlastní 100 % společnosti. Clarins, to je krása z Francie založená na rostlinném složení. Kombinace přírody a vědy. 50 let praxe v institutech krásy. Nekončící inovace. Neustále vylepšované ikonické produkty. Závazek učinit život krásnějším.„Pro ženu líbit se sobě a druhým znamená existovat." (Jacques Courtin-Clarins)"Pro Clarins znamená příroda nekonečný zdroj inspirace a inovace." (Dr. Olivier Courtin-Clarins)

    Nahoru

    Hodnocení Clarins Eye Make-Up Wonder Volume

    Co si o Clarins Eye Make-Up Wonder Volume myslíte vy?

    Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


    Hodnocení *

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší