Přejít na hlavní obsah

Buďte u vánočního stromečku jako ze škatulky. Připravili jsme pro vás 4 beauty tipy, se kterými si v krátkém čase vytvoříte krásný sváteční look.

Blýskněte se s třpytivým líčením očí

Ještě dřív, než vám dárky pod stromečkem rozsvítí oči radostí, projasněte pohled třpytivým líčením. Stín můžete nanést buď decentně do koutku oka, nebo jím ozdobit celé víčko pro extra rozzářený look.

INSPIRACE

Barvou políbené rty

Vsaďte letos o svátcích na výrazné rty! Naším vánočním favoritem je rudá se studeným podtónem. I tady ale platí zlaté pravidlo beauty – fantazie se meze nekladou! Inspirujte se těmi nejoblíbenějšími odstíny z naší nabídky.

INSPIRACE

Perfektní manikúra

Vykouzlete si letos o svátcích dokonale vyladěnou manikúru. Upravte nehty, vyberte správnou barvu laku a voilá! Sváteční manikúra je na světě. S naším výběrem produktů ji zvládnete rychleji, než řeknete „ježíšek“.
 

INSPIRACE

Účes, se kterým o Vánocích zazáříte

Vyšperkujte svůj sváteční look pověstnou třešničkou na dortu. Pro vytvoření svátečního vlasového stylingu nemusíte trávit hodinu s kulmou a desítkami pinetek. Někdy vás od stylového vánočního účesu děli jen krásná spona do vlasů. 

INSPIRACE