ChopardGardens of the Tropics Vétiver d'Haïti au thé vert parfémovaná voda unisex

Chopard Gardens of the Tropics Vétiver d'Haïti au thé vert parfémovaná voda unisex
Chopard Gardens of the Tropics Vétiver d'Haïti au thé vert parfémovaná voda unisex
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
6 536

Ušetříte 56%
100 ml
2 813

Skladem | Kód: CHP01928
1
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 24. 1. 2022
Osobní odběr
Již zítra pondělí 24. 1. 2022

Zapomeňte na pravidla, hranice a limity. Unisex parfémovaná voda Chopard Gardens of the Tropics Vétiver d'Haïti au thé vert se skvěle hodí pro každého, kdo se nebojí vystoupit z davu.

  • dřevitá vůně
  • aromatická vůně s bylinnými tóny
  • unisex – pro muže i pro ženy
  • vůně vhodná pro každodenní nošení

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
ambra, zelený čaj
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
haitský vetiver, cedrové dřevo
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
wolfwood, pižmo
Druh vůně
aromatická, dřevitá

Parfémy tak drahocenné, sofistikované a elegantní jako klenoty či luxusní hodinky. Švýcarskou kvalitu a tradici přináší do světa dámských a pánských vůní prestižní značka Chopard. Původně šperkařská a hodinářská rodinná firma nezapře své kořeny – každý její parfém je exkluzivním voňavým klenotem v lahvičce, která připomíná drahý kámen a ozdobí tak nejen vás, ale i váš toaletní stolek.

Vznik značky Chopard se pojí s rokem 1860, kdy začal švýcarský hodinář Louis-Ulysse Chopard s výrobou vysoce přesných kapesních hodinek. V 60. letech 20. století jeho vnuk Paul-André Chopard společnost prodal německému klenotníkovi Karlovi Scheufelovi III., který se se svou rodinou postaral o rozšíření značky. Jeho dcera Caroline Scheufele se roku 1986 rozhodla vytvořit spojení mezi drahým kamenem a parfémem, a tak spatřil světlo světa Chopard Happy Diamonds inspirovaný diamantem v 18karátovém zlatě. Na tento debut v oboru parfumérství pak navázala celá řada exkluzivních parfémů.

Mezi světově proslulé vůně patří například dámská parfémovaná voda Chopard Cašmir, která v roce 1992 doplnila stejnojmennou kolekci šperků. Velké oblibě se těší také Chopard Wish parfém uzavřený v elegantním flakonku ve tvaru vybroušeného diamantu. Jedním z nejtradičnějších závodů klasických a vintage aut je inspirovaná pánská vůně Chopard Mille Miglia. Značka Chopard od roku 1998 zdobí také filmové hvězdy festivalu v Cannes. Jako na červeném koberci si budete připadat i vy díky voňavým klenotům jako je pánský Chopard Oud Malaki a dámské Chopard Love Chopard, Chopard Brilliant Wish či Chopard Happy Spirit.