Chopard 1000 Miglia Extreme

toaletní voda pro muže 80 ml

Chopard 1000 Miglia Extreme toaletní voda pro muže 80 ml
Chopard 1000 Miglia Extreme toaletní voda pro muže 80 ml
Chopard 1000 Miglia Extreme toaletní voda pro muže 80 ml
Chopard 1000 Miglia Extreme toaletní voda pro muže 80 ml
80 ml

Kód: CHP0271 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Chopard 1000 Miglia Extreme
80 ml

Popis parfému Chopard 1000 Miglia Extreme

Chopard 1000 Miglia Extreme je velice působivá a dynamická vůně pro sebejisté muže, kteří ke svému životu potřebují dostatečnou dávku adrenalinu. Vychutnejte si pocit extrémních zážitků opravdu naplno s jedinečnou pánskou vůní 1000 Miglia Extreme, která dokáže v mnohém překvapit!

Složení pánské vůně Chopard 1000 Miglia Extreme je totiž velice kontrastní a ingredience pro její výsledné aroma byly vybrány opravdu pečlivě. Vrchní tóny vůně jsou velice osvěžující. Nejprve pocítíte pronikavou levanduli, která vytváří opravdu velice příjemný počátek vůně. Následně se rozvoní netradiční ingredience, kterou je asfalt. Toto vzrušující aroma v sobě ukrývá neobyčejnou dynamiku a připomíná rychlou jízdu. Vůně vám tak poskytne skutečně adrenalinový zážitek. V závěru vůně 1000 Miglia Extreme se nachází esence pravé kůže, jejíž živočišné aroma podtrhne váš sex-appeal. Hřejivé cedrové dřevo umocňuje mužnost této vůně.

Zakuste pocit nespoutaného adrenalinu a připomínejte si jej po celý den s excelentní vůní Chopard 1000 Miglia Extreme, která vás zcela uchvátí! Vůně značky Chopard jsou vždy něčím výjimečné a unikátní. Nejinak je tomu u pánské vůně Chopard 1000 Miglia Extreme.

Složení

Hlava
levandule
Srdce
asfalt
Základ
cedr, kůže
Druh vůně
kožená

O značce Chopard

Chopard je jedním z nejznámějších výrobců hodinek a klenotů na světě. Značka vznikla v roce 1860 ve Švýcarsku a dnes patří mezi špičku ve výrobě luxusních šperků a doplňků. Po celou dobu se firma drží stejných hodnot, které stanovil zakladatel společnosti Louis-Ulysee Chopard: respektování tradice, vášeň pro rodinu, pragmatismus, nezávislost, smělost a kreativita.

Do oboru parfumérství vstoupila firma Chopard roku 1992. První z vůní, která spatřila světlo světa, byla dámská parfémovaná voda Cašmir, o dva roky později byla na trh uvedena pánská vůně Heaven.

I parfémy Chopard odráží šperkařský odkaz značky a pyšní se flakony, které často připomínají drahé kameny a krystaly.

Recenze Chopard 1000 Miglia Extreme

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!