Chloé Mini

dárková sada V.

Chloé Mini dárková sada V.
Chloé Mini dárková sada V.
dárková sada V.

Kód: CHL1357 | Toto zboží není momentálně k dispozici

parfémovaná voda 7,5 ml + parfémovaná voda 5 ml + toaletní voda 2 x 5 ml

Love Story Eau de Parfum 7,5 ml + Chloé Eau de Parfum 5 ml + Chloé Eau de Toilette 5 ml + Roses de Chloé Eau de Toilette 5 ml

Chloé Mini
dárková sada V.

Složení

Typ sady
dárková sada

O značce Chloé

Svoboda, lehkost a ženskost – to jsou principy, které parfémy Chloé ctí již od svého založení. Příběh Chloé se začal psát roku 1952 v Paříži, kdy Gabrielle Aghion a Jacques Lenoir uvedli na trh vlastní módní kolekci. Patřili mezi průkopníky uvolnění striktních požadavků haute couture a nabídli svým zákazníkům komfortnější a srozumitelnější linii ready-to-wear.

V roce 1975 vydal módní dům první parfém, vůni, která evokuje romantickou duši každé ženy. Značka Chloé se jako jedna z mála soustředí pouze a výhradně na dámské vůně. Ve světě Chloé jednoduše kralují ženy – sebevědomé, bezstarostné, romantické i zasněné.

Vydáním parfémované vody Chloé Chloé, která nekompromisně ctí ženskost, něžnost a svůdnost, se značka nesmazatelně zapsala do parfémářské historie. Charakteristické květinovo-dřevité parfémy Chloé se staly ikonickými a dnes na ně ženy po celém světě nedají dopustit.

Recenze Chloé Mini

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!