Chloé Love Storysprchový gel pro ženy

Chloé Love Story sprchový gel pro ženy
Chloé Love Story sprchový gel pro ženy
200 ml

Kód: CHL0502 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Chloé Love Story

Sprchový gel pro ženy Chloé Love Story skvěle doplňuje parfémovanou vodu ze stejné řady. Je svěží a velmi příjemný. Z každého sprchování udělá výborný zážitek. Hydratuje pokožku, vyživuje ji a zanechá provoněnou vzrušující vůní, která vyjadřuje ženskost madagaskarského jasmínu, květy štěstí a příjemného cedru.

O značce Chloé

Svoboda, lehkost a ženskost – to jsou principy, které parfémy Chloé ctí již od svého založení. Příběh Chloé se začal psát roku 1952 v Paříži, kdy Gabrielle Aghion a Jacques Lenoir uvedli na trh vlastní módní kolekci. Patřili mezi průkopníky uvolnění striktních požadavků haute couture a nabídli svým zákazníkům komfortnější a srozumitelnější linii ready-to-wear.

V roce 1975 vydal módní dům první parfém, vůni, která evokuje romantickou duši každé ženy. Značka Chloé se jako jedna z mála soustředí pouze a výhradně na dámské vůně. Ve světě Chloé jednoduše kralují ženy – sebevědomé, bezstarostné, romantické i zasněné.

Vydáním parfémované vody Chloé Chloé, která nekompromisně ctí ženskost, něžnost a svůdnost, se značka nesmazatelně zapsala do parfémářské historie. Charakteristické květinovo-dřevité parfémy Chloé se staly ikonickými a dnes na ně ženy po celém světě nedají dopustit.

Recenze Chloé Love Story