Chloé Love Story

sprchový gel pro ženy 200 ml

Chloé Love Story sprchový gel pro ženy 200 ml
200 ml

Kód: CHL0502 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Chloé Love Story
200 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis parfému Chloé Love Story

Sprchový gel pro ženy Chloé Love Story skvěle doplňuje parfémovanou vodu ze stejné řady. Je svěží a velmi příjemný. Z každého sprchování udělá výborný zážitek. Hydratuje pokožku, vyživuje ji a zanechá provoněnou vzrušující vůní, která vyjadřuje ženskost madagaskarského jasmínu, květy štěstí a příjemného cedru.

O značce Chloé

Svoboda, lehkost a ženskost – to jsou principy, které parfémy Chloé ctí již od svého založení. Příběh Chloé se začal psát roku 1952 v Paříži, kdy Gabrielle Aghion a Jacques Lenoir uvedli na trh vlastní módní kolekci. Patřili mezi průkopníky uvolnění striktních požadavků haute couture a nabídli svým zákazníkům komfortnější a srozumitelnější linii ready-to-wear.

V roce 1975 vydal módní dům první parfém, vůni, která evokuje romantickou duši každé ženy. Značka Chloé se jako jedna z mála soustředí pouze a výhradně na dámské vůně. Ve světě Chloé jednoduše kralují ženy – sebevědomé, bezstarostné, romantické i zasněné.

Vydáním parfémované vody Chloé Chloé, která nekompromisně ctí ženskost, něžnost a svůdnost, se značka nesmazatelně zapsala do parfémářské historie. Charakteristické květinovo-dřevité parfémy Chloé se staly ikonickými a dnes na ně ženy po celém světě nedají dopustit.

Recenze Chloé Love Story

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!