Chloé Love Chloé Eau Florale toaletní voda pro ženy

34×
Chloé Love Chloé Eau Florale toaletní voda pro ženy 50 ml
Chloé Love Chloé Eau Florale toaletní voda pro ženy 50 ml
50 ml

Kód: CHL0056 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Chloé Love Chloé Eau Florale
Složení

Parfém Chloé Love Chloé Eau Florale představuje okouzlující, romantickou a velmi ženskou vůni. Něžná květinová vůně byla stvořena pro ženy, které se rády nechají opíjet láskou a jejich život je milostným příběhem. Získá si srdce všech, kteří se nechávají unést sněním a touhou po romantických chvílích.

Vůně Love Chloé Eau Florale se řadí mezi parfémy z kolekce Love a byla uvedena na trh v roce 2012. Její minimalistické složení dává vyniknout jednotlivým aromatickým prvkům a podtrhne eleganci a šarm éterickým ženám. Bohaté květinové složení vás rozněžní a pohladí jako čerstvý vánek.

Flakon parfému ctí eleganci a noblesu parfémů Chloé a jeho světle růžová barva dává tušit, že se uvnitř skrývá pravý nápoj lásky. Dokonale doladí váš styl a dá vám pocit výjimečného luxusu. Obklopte se jemností a křehkou elegancí.

Parfém se otevírá jemnou a sladkou vůní hrachoru, která postupně přechází ve svěží a neodolatelnou vůni mátových lístků. Aroma je dovršeno velmi ženskou a přitažlivou vůní pudru v základu parfému, která ulpí na vaší kůži a dá vyniknout vašemu přirozenému pižmu.

Jste jemná, elegantní a stylová žena? Dopřejte si luxusní vůni, která se nese v romantickém duchu a je lehká jako svěží vánek. Dejte vyniknout svému sex-appealu, ženskosti a rafinované svůdnosti. Všem mužům ve vašem okolí se budou podlamovat kolena, jen co kolem nich projdete. Zahalte se do opojného, mlžného oparu, který podtrhne vaše svůdné ženské křivky!

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
Druh vůně
nedefinovaná

O značce Chloé

Svoboda, lehkost a ženskost – to jsou principy, které parfémy Chloé ctí již od svého založení. Příběh Chloé se začal psát roku 1952 v Paříži, kdy Gabrielle Aghion a Jacques Lenoir uvedli na trh vlastní módní kolekci. Patřili mezi průkopníky uvolnění striktních požadavků haute couture a nabídli svým zákazníkům komfortnější a srozumitelnější linii ready-to-wear.

V roce 1975 vydal módní dům první parfém, vůni, která evokuje romantickou duši každé ženy. Značka Chloé se jako jedna z mála soustředí pouze a výhradně na dámské vůně. Ve světě Chloé jednoduše kralují ženy – sebevědomé, bezstarostné, romantické i zasněné.

Vydáním parfémované vody Chloé Chloé, která nekompromisně ctí ženskost, něžnost a svůdnost, se značka nesmazatelně zapsala do parfémářské historie. Charakteristické květinovo-dřevité parfémy Chloé se staly ikonickými a dnes na ně ženy po celém světě nedají dopustit.

Recenze Chloé Love Chloé Eau Florale34